NFL free agency: Jadeveon Clowney سناریو غول باید در نظر

دیو Gettleman توسعه “ضخیم کرگدن پنهان” در هنگام یورش انتقاد خود را بیش از لئونارد ویلیامز تجارت است.

در حال حاضر Gettleman است غیر منتظره شانس را به نشان می دهد او جسارت شیر و حیله گری روباه و تغییر روایت در اطراف خود و غول.

همه مدیر را برای جلوگیری از فسخ هائی است که مبادله در ویلیامز برای Jadeveon Clowney.

که ممکن است احمقانه ترین چیزی که شما به عنوان خوانده شده امروز — مستقیم از یک بازی ویدیویی و یا فوتبال فانتزی لیگ برتر — اما آن را ساده تر و معقول تر از آن به نظر می رسد.

در سه مرحله: 1. پیدا کردن Clowney را نمی توانند رد شماره در یک قرارداد یک ساله. 2. لغو حق رای دادن تگ بر روی ویلیامز. 3. آزاد کردن اضافی چند میلیون در حقوق و دستمزد کلاه فضای تجدید ساختار پاداش ارقام در یکی دیگر از قرارداد.

“من فکر نمی کنم آن را دیوانه” NFL شبکه تحلیلگر برایان Baldinger گفت: زمانی که سناریو مطرح شد به او. “این مرد است که به رنج می برند است Gettleman اما هیچ کس فکر Clowney هنوز هم خواهد بود در اینجا. این ” من مانند آبی کت [رنگ] اما قرمز فراری است که واقعا چیزی که من همیشه می خواستم.’ ”

Giants
لئونارد ویلیامز, دیو Gettleman و Jadeveon Clowneyرابرت Sabo گتی ایماژ, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

این نسخه دقیق تر می رود مثل این: غول های قرار داده شده حق رای دادن برچسب در Williams, رزرو 16.1 میلیون دلار برای یک سال قرارداد. ویلیامز را امضا نکرده مناقصه و می تواند مسیر زیر را دنبال برچسب گذاشته شده توسط بازیکنان که نگه دارید تا به ساخت اهرم مذاکره بدون تحمیل جریمه.

دو طرف باید تا 15 ژوئیه برای رسیدن به یک دراز مدت گسترش, که در آن نقطه آن است که برچسب و یا مجسمه نیم تنه. حقوق و دستمزد می شود تضمین لحظه ویلیامز نشانه. غول می تواند فسخ را بدون مجازات تا زمانی که او می کند — نادر حرکت منفور در رختکن, اما یکی که Gettleman محتاطانه کشیده جاش نورمن در حالی که با Panthers.

گفتنی پست غول ابراز علاقه در Clowney که آغاز شده درخواست 20 میلیون دلار در هر سال در یک قرارداد چند ساله ولی پیدا کرده است جای تعجب افسرده بازار پنج روز به رایگان آژانس. او بنا به گزارش ها باز است به بالا پرداخت کوتاه مدت مقابله با احتمال را مجددا رایگان آژانس زمانی که حقوق و دستمزد کلاه skyrockets فصل آینده است.

غول باید اعتصاب جایگزین جذبه از شهر نیویورک برای شانس برای برنده شدن یک سوپر باول در سال 2020 است.

زمانی که غول معامله دو پیش نویس میدارد به جت در ماه اکتبر برای ویلیامز پس از آن در انتظار رایگان عامل Gettleman بود رای او قطعی چند سال گسترش. اگر ویلیامز است نه رفتن به زادگاه تخفیف — تگ حقوق و دستمزد اغلب استفاده می شود به عنوان پایه برای میانگین حقوق سالانه در فرمت اما غول امید به دست کشیدن در حدود 4 میلیون نفر است که تعداد — سپس آن را یک سیب به سیب مقایسه.

یک سال تخفیف برای هر دو بازیکن به طوری که باعث می شود تیم بهتر: ویلیامز یا Clowney? هیچ طولانی مدت حقوق و دستمزد کلاه انشعابات و استخوان پرتاب به یک پایه فن دلسرد NFL بدترین سه سال اخیر است.

با Markus طلایی unsigned در رایگان آژانس های غول لازم نیست که یک بازیکن است که تا به حال بیش از 4.5 کیسه هفت پردازد برای از دست دادن یا 13 کارفرمایی بازدید در فصل گذشته. به تازگی امضا Kyler Fackrell تنها بازیکن با بیش از پنج کیسه در هر سال از کار خود را.

غول سرمایه گذاری سه بالا پیش نویس میدارد در دفاعی پردازد (Dexter Lawrence B. J. Hill و Dalvin Tomlinson) که از دست بزند بعد از ویلیامز به دست آورد. Clowney می آید و لبه آن نیاز دارند و تاثیر بیشتری هستند.

ضربه را در Clowney اعمال نمی در اینجا: آسیب دیدگی مستعد? آن را یک سال معامله در یک تیم با حداقل حذفی انتظارات. Unmotivated? او خواهد شد برای بازی بعدی خود قرارداد در یک بازار که در آن تلاش شده است را در ادامه میخوانید. نه به اندازه کافی بزرگ نقش? ویلیامز به حال نیمه گونی و دو دنده برای از دست دادن فصل گذشته.

غول نمی خواهد خطر از دست دادن ویلیامز برای هیچ چیز ، مذاکره با Clowney و تنها لغو این برچسب در صورتی که توافق در محل است.

“Jadeveon یک مرد است که باید ساختار” Baldinger گفت: “اما او خیلی بیشتر مخل بازیکن و قادر است از مصرف بیش از بازی. شما بهتر بازیکن در کوتاه مدت و در آن آدرس یک بزرگتر نیاز دارند.”

بهترین راه برای تلنگر اسکریپت در Williams تجارت و حرکت گذشته هدر رفته پیش نویس میدارد ؟ ؟ ؟ مبادله او برای Clowney.

واقعا که ساده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>