NFL نقل مکان کرد و نزدیک به صلح کار برای یک دهه دیگر در اوایل روز شنبه هنگامی که بازیکن نمایندگان رای به ارسال یک قرارداد جدید در حال حاضر تایید شده توسط صاحبان که شامل 17 بازی فصل به عضویت در اتحادیه.

یک اکثریت ساده از برخی از 2,000 بازیکنان باید قبول قرارداد برای آن به اثر را به این سال است.

پس از نزدیک به چهار ساعت از جلسات بین بازیکن تکرار و اعضای NFL مذاکره کمیته روز سه شنبه در Indianapolis, 32 تیم تکرار صرف چند ساعت بیشتر بحث کرد. آنها سپس به تشویق برای همه بازیکنان NFL اعضای انجمن به تصمیم نهایی.

جورج عطاالله دستیار اجرایی مدیر امور خارجی در NFLPA اعلام کرد که حرکت خود را تایید حساب توییتر بعد از ساعت 1 صبح جمعه.

برای بسیاری دشوارترین وقتی که رای خواهد رخ می دهد.

CBA جدید خواستار 17-بازی فصل به طور منظم است که انتظار می رود برای شروع در سال 2021; تر فهرستی از نقاط; کوتاه فصل; یک درصد بالاتر از درآمد برای بازیکنان و ارتقا حقوق بازنشستگی برای بازیکنان سابق. صاحبان تصویب آن گذشته دوشنبه, هر چند به اتفاق آرا نیست.

به نظر می رسد برخی بازیکنان را قبول کند معامله و یا دیگری رهبری خود را نمی خواهد به احتمال زیاد ساخته شده اند این حرکت.

این بازیکنان NFL انجمن کمیته اجرایی رای دادند 6-5 برابر قرارداد در روز جمعه. 32 بازیکن به تعویق افتاد تکرار هر گونه اقدام در حالی که به دنبال یک جلسه با لیگ رخ داد که در ایندیاناپولیس در روز سه شنبه.

از زمان توافق دسته جمعی منقضی می شود در ماه مارس سال 2021 اما صاحبان مشتاق برای دریافت یک قرارداد جدید در محل در اسرع وقت. که آنها را قادر به شروع به دنبال به سمت, جدید, پر سود پخش معاملات با یک دهه از صلح کار مطمئن باشید.

اما بازیکنان نمی, به نظر می رسد در یک عجله به تصویب توافق نامه جدید که در نتیجه 10 ماه از مذاکرات میان دو طرف. در واقع چندین بازیکن تکرار آخرین شب جمعه شد و مصمم است که مذاکره بیشتر مورد نیاز است.

این diciest موضوع بوده است 17-برنامه بازی. بازیکنان شده شرکت و با صدای بلند در مخالفت برای سال — آشنایی به قبل از سال 2011 تحریم به پایان رسید که با یک توافق به زمان کار مقابله. عمدتا بازیکنان شده است با استناد به دلایل ایمنی برای گسترش فصل به طور منظم.

صاحبان ارائه داده اند, در میان چیزهای دیگر, دو نقطه فهرستی که برخی از بازیکنان اعتقاد کافی نیست و کاهش پیش فصل از چهار بازی سه.

بازیکنان همچنین می توانست به طور قابل توجهی کمتر مورد نیاز در offseason و در اردوگاه های آموزشی.

این توافقنامه که اجرا می شود از طریق 2030 فصل نیز شامل افزایش در پرداخت به طور کلی درآمد برای بازیکنان است. مقدار امر بستگی دارد که آیا فصل 16 یا 17 بازی.

گسترش برگشتی توسط یک تیم در هر کنفرانس است نه یک موضوع چانه زنی اما صاحبان ترجیح می دهم بازیکن تصويب جدید CBA قبل از سازماندهی آن است. هنوز که می تواند رخ دهد برای فصل آینده; NFL مورد بحث است 14 تیم postseason زمینه برای سال کمیسر راجر Goodell به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2014 صحبت از آن اتفاق می افتد.

آیتم های دیگر در این معامله صاحبان تایید شده عبارتند از:

— یک درپوش بر روی تعدادی از بازی های بین المللی که وجود دارد خواهد بود یک هفته از این مسابقات. به احتمال زیاد بیشتر است ادامه داد: ترکیبی از بازی ها در انگلستان (و سایت) و مکزیک است. اکثر برنامه های تیم خواهد شد که نه خانه بازی و هشت جاده بازی ها در سال متناوب.

— اردوگاه آموزشی شیوه های خالی خواهد بود کاهش می یابد از مجموع 28 به 16. پنج روز دوره عادت خواهد پرسيد تابستان شیوه های. وجود خواهد داشت بیشتر روز در اردوگاه و هشت به جای پنج و محدودیت در شیوه های مشترک.

— هیچ اضافی bye هفته در فصل به طور منظم چیزی است که تا به حال بحث شده است. با این حال تیم خواهد اساسا دو هفته برای آماده سازی برای فصل بازکن با حذف چهارمین بازی پیش فصل.

— فهرست اسامی را گسترش از 53 تا 55 با 48 بازیکن قادر به بازی به جای زمان 46. تمرین جوخه را از 10 بازیکن به 12 و در نهایت به 14 احتمالا تا سال 2022. وجود خواهد داشت بیشتر و انعطاف پذیری برای حفاظت از تمرین-تیم ملی بازیکنان را از تبدیل شدن به رایگان عوامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im