NFL صاحبان رای در CBA تغییرات فشار به اتحادیه

NFL یا در آستانه یک فن جدید-نگاه دوستانه و یا آغاز یک شکاف بین صاحبان و بازیکنان.

صاحبان رای پنج شنبه (نه به اتفاق آراء) به قبول مذاکره پارامترهای یک توافق دسته جمعی که شامل 17 بازی فصل به طور منظم به معرفی 2021 یا 2022 کمتر پیش فصل بازی و فوری توسعه به 14 حذفی تیم های این پست را تایید کرد.

اما در انجام این کار آنها نیز اعمال فشار به بازیکنان NFL ارتباط با دلالت این پیشنهاد نهایی قبل از مارس 18 شروع لیگ جدید سال. که تاریخ به عنوان یک نرم مهلت برای هر دو طرف به دلیل CBA جدید می تواند جایگزین نهایی سال موجود شد ،

این NFLPA خواهد شد برگزاری یک کنفرانس تلفنی روز جمعه برای بحث در مورد اینکه آیا برای حرکت به رای همه بازیکنان است. یک اکثریت ساده مورد نیاز است به تصویب.

“از باشگاه ها و بازیکنان نیاز به یک سیستم در محل و دانستن قوانین است که آنها را تحت عمل هفته آینده عضویت نیز تایید حرکت رو به جلو تحت نهایی سال 2011 CBA اگر بازیکنان تصمیم به تایید مذاکره شرایط” NFL در بیانیه ای گفت.

غول مالک جان مارا — رئیس NFL کمیته اجرایی — او گفت: “نمی توانم اظهار نظر” را به عنوان او را ترک کنراد نیویورک هتل پنج شنبه. دیگران نیز کاهش یافته است.

“هیچ توافق نهایی است تا بازیکنان رای” NFLPA جمهور اریک وینستون در توییتر نوشت.

یک دلیل برای عجله از “هفته آینده” رایگان است-سازمان برنامه ریزی است.

به عنوان یک قاعده استثنا در سال آخر به CBA تیم می تواند با استفاده از هر دو انتقال برچسب و حق رای دادن تگ نگه داشتن دو بازیکن از بازار باز است. در زیر جدید CBA تیم تنها قادر خواهد بود به استفاده از یکی از این دسته به عنوان مورد در سال است.

برای مثال کابوی نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن هر دو کارفرمایی Dak پرسکات و گسترده گیرنده ترجمه از رایگان آژانس با دسته. آنها را برای رسیدن به یک توافق در مورد تمدید قرارداد با یک و خطر از دست دادن دیگر در آژانس رایگان.

اگر یک تیم دیگر نشانه های حق رای دادن-برچسب گذاشته شده توسط بازیکن (یک قرارداد یک ساله به طور متوسط از پنج حقوق بیش از پنج سال گذشته) باید آن را به دست بیش از دو دور اول پیش نویس میدارد. وجود ندارد و برای جبران از دست دادن انتقال-برچسب گذاشته شده توسط بازیکن (به طور متوسط از صفحه 10 از حقوق). تیم اصلی مطابقت می توانید هر گونه پیشنهاد در هر دو مورد.

صاحبان ممکن است هنوز هم سعی کنید به از طریق نیروی اضافی حذفی تیم و بازی در هر یک کنفرانس برای سال 2020 حتی بدون یک CBA جدید به عنوان اولین گزارش واشنگتن پست. این می تواند به عنوان یک تهدید.

NFL سعی در گسترش این برنامه در سال 2014, اما آن را به سقوط از هم جدا در برابر مقاومت مواجه از NFLPA که آن را می بیند به عنوان یک کار بیماری است. در حال حاضر اتحادیه به آن نیاز دارد به عنوان اهرم.

حقوق بازیکن برای 17 بازی خواهد بود در پوش $250,000, چند, گزارش, گفت, بنابراین بازیکنان درآمد بیش از $4.25 میلیون در هر فصل جاری قرارداد خواهد بود بازی یک بازی فوق العاده برای پول کمتر از 16 در سال 2021 یا 2022.

صاحبان واگذار خواهد تا به 48.5 درصد از درآمد به بازیکنان زیر پیشنهاد. بازیکنان که صحبت کردن در حال تقسیم بر اینکه که درآمد — برآورد افزایش دلار 2.5 میلیارد 5 میلیارد دلار بیش از 10 سال بر اساس بعدی تلویزیون قرارداد — ارزش اضافی بدن آسیب در ایمنی آگاه عصر است که در آن مخاطب در عمل بیشتر خواهد شد محدود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im