NFL هل در اردوگاه های آموزشی برای نبرد coronavirus

NFL نمی تواند فرار coronavirus یا نه.

در حالی که عمده دیگر ورزش حرفه ای لیگ در آمریکای شمالی دیده می شود تعلیق و تعویق, NFL, ساخته شده برخی از تغییرات به آن offseason طرح است.

در یک بیانیه مشترک با بازیکنان NFL انجمن لیگ عقب رانده شروع فعالیت های تیم — در اصل برنامه ریزی شده برای May. 6 تیم با سر مربیان و آوریل. 20 برای عودت — امید بستن به “دیدار و به صورت دوره ای ارزیابی مجدد بهداشت عمومی وضعیت” را به شکل یک تاریخ شروع.

در آن زمان دو طرف دیدار خواهد کرد به توسعه پروتکل های تاسیسات تمیز کردن و تعمیر و نگهداری تجهیزات آماده سازی و شناسایی بازیکنان که ممکن است در معرض خطر بالا.

“این مسئولیت ما را به همکاری با یکدیگر و حفاظت از بهداشت و ایمنی کار خوبی بینگ از هر کس در کسب و کار” NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت گفت. “با اینحال امنیت عمومی میباشد در طول این ملی اضطراری و ما را به ادامه کار با NFL کارشناسان پزشکی و به دنبال راهنمایی از سازمان های فدرال به ما تنظیم شیوه های کسب و کار درآمده است.”

این یادداشت همچنین اشاره می کند که عوامل محروم از بازدید از امکانات باشگاه برای دیدار با پرسنل به عنوان لیگ و NFLPA کار به شکل از چگونه به انجام معاینه پزشکی و ثبت نظرات.

بازیکنان در حال حاضر تحت قرارداد نیز محروم از امکانات برای تیم بعدی به هفته.

“بر اساس تازه ترین راهنمایی های ارائه شده توسط پیشرو مقامات بهداشت و مشاوره با NFLPA و هر دو ما و اتحادیه مشاوران پزشکی اعتقاد ما این است که راه مناسب برای حفاظت از سلامت بازیکنان ما کارکنان و جوامع ما” NFL کمیسر راجر Goodell گفت. “ما همچنان به تصمیم گیری مبتنی بر بهترین مشاوره از داخلی و بهداشت عمومی تجربه و آماده خواهد شد به تغییرات بیشتر به عنوان مورد نیاز است.”

پیش از آن در هفته لیگ اعلام کرد 2020 پیش نویس NFL برنامه ریزی شده برای ماه آوریل در لاس وگاس — و حوادث مرتبط با آن برگزار خواهد شد بدون فن با توجه به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>