NFLPA تصویب 10 ساله توافق دسته جمعی

وجود خواهد داشت صلح کار در NFL برای 10 سال دیگر اگر چه نه همه بازیکنان خوشحال هستند.

این NFLPA اعلام کرد صبح روز یکشنبه آن را تایید جدید توافق مذاکرات دسته جمعی 10 سال پیمان که 17-بازی به طور منظم فصول و افزایش سهم درآمد برای بازیکنان است. توافق را اجرا خواهد کرد از طریق 2030. بازیکنان خیلی تقسیم با 1,019 بله رای به 959 بدون رای.

“این نتیجه می آید بعد از یک مدت طولانی و روند دموکراتیک در مطابق با قانون اساسی ما” به NFLPA در بیانیه ای گفت. “حسابرس مستقل دریافت و ارسال برگه از طریق امن پلت فرم های الکترونیکی, پس از تایید شمارش و گواهی نتایج.”

راجر Goodell نیز با صدور بیانیه ای.

“ما خوشحال هستیم که بازیکنان باید رای به تصویب پیشنهاد جدید CBA که ارائه مزایای قابل توجهی برای همه زمان و بازنشسته و بازیکنان افزایش مشاغل اطمینان از ادامه پیشرفت در بازیکن ایمنی و به طرفداران ما بیشتر و بهتر فوتبال” NFL کمیسر گفت. “ما قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر اعضای شورای مدیریت کمیته اجرایی و NFLPA رهبری هر دو آنها اختصاص داده شده نزدیک به یک سال را دقیق و با حسن نیت مذاکرات را برای رسیدن به این جامع تحول توافق است.”

یک بازیکن که به نظر می رسد خوشحال با قرارداد جدید تام بردی 42 ساله پرستان افسانه که مجموعه خود را برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان این هفته برای اولین بار در 20 سال زندگی حرفه ای.

“به خوبی انجام داده د” بردی توییتی در NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net