گاهی اوقات بیشتر از حد; بار دیگر بیشتر است که هنوز کافی نیست.

گاهی اوقات بیشتر است … فقط بیشتر.

بیشتر NFL اجتناب ناپذیر است زیرا NFL در حال حاضر این است که شاه و خانواده سلطنتی را حفظ نمی کند تاج و تخت توسط magnanimously کاهش همه که stashed در پر تا. بیشتر بازی های واقعی (و به عنوان یک جایزه بزرگ کمتر جعلی بازی) و بیشتر حذفی اکشن, همه, برخی از آن را برای سال 2020 فصل و اگر شما می خواهید برای دریافت تمام شخصیکه در استعمال کلمات صحیح بر ما و مقاومت در برابر سمت راست جلو بروید. اما بیشتر بر ما — و این است یک چیز بد نیست.

وجود دارد ممکن است زمانی که بازار اشباع شده است و NFL گاو پول نقد است پف, چاق و راضی. آن زمان است نه در اینجا نه با یک شات. رتبه بندی به ادامه سنبله — حتی به عنوان حضور در استادیوم های دیگر کم (شما نمی توانید ضرب و شتم که قیمت و مشاهده 65-inch HD screen را از روی نیمکت راحت). فوتبال فانتزی مشارکت است تا به بالا و رو به رشد جریان درآمد جاری از رشد حقوقی-قمار عامل شکل به سونامی مانند تسطیح هر و همه رقابت برای سرگرمی دلار.

چه باورند شد و پیش بینی شده در حالی که در حال حاضر در آستانه واقعیت است. برای چانه زنی جمعی و قرارداد NFL صاحبان پیشنهاد برای اضافه کردن یک حذفی تیم از هر کنفرانس و افزایش فصل به طور منظم به 17 بازی و کوتاه نفرت پیش فصل به سه بازی با توجه به ESPN. افزایش حذفی فرمت را به اثر برای این فصل; 17 بازی فصل به طور منظم تا سال 2021 در اولین.

برای بازیکنان به توافق برسند به این لیگ است که به حول و حوش و پرداخت هزینه های اضافی بازی — یکی کمتر پیش فصل بازی است که نزدیک به یک تجارت کردن در اینجا. به گزارش ESPN متحده بازیکنان به اشتراک گذاری در حال حاضر در 47 درصد از درآمد را افزایش می دهد به 48 درصد در 16 بازی برنامه و به 48.5 درصد در 17 بازی, برنامه اضافه کردن 5 میلیارد دلار به بازیکنان حقوق. ترجمه: بازیکنان بلک در ابتدا اما در نهایت به این پول و اجرا شود.

Kansas City Chiefs' Damien Williams runs past the San Francisco 49ers' Jimmie Ward
Kansas City Chiefs’ دامین ویلیامز اجرا می شود گذشته San Francisco 49ers’ Jimmie بخشAP

امیدوارم 17-بازی, برنامه, پیشنهاد شامل اضافی bye هفته به عنوان صاحبان باید به اذعان اضافی ساییدگی و پارگی در بازیکنان بدن. همچنین: یا گسترش فهرست اسامی و یا خلاص شدن از بازی روز inactives. در حالی که تغییر در هوا است, آنچه در مورد هل دادن سوپر باول به رئیس جمهور روز آخر هفته, ساخت روز بعد از بازی تعطیلات بسیاری از آن را می خواهم به ؟

حذفی فرمت NFL است که با استفاده از — 12 تیم byes برای بالا دو دانه در هر کنفرانس دو wild-کارت تیم در کنفرانس فوق العاده ای است و نیازی به تغییرات. اما بیشتر به خوبی کار می کنند. اضافه کردن یک سوم وحشی-کارت تیم در هر کنفرانس به معنی تنها No. 1 دانه می شود این آرزو دور اول خداحافظ و آن را دانه بالا و حتی بیشتر با ارزش و مهم است. داشتن شش بازی حذفی برای اولین بار پس از فصل آخر هفته — سه شنبه سه مطلب در تاریخ یکشنبه — خواهد بود یک ثروت باد اورده.

رفتن از 38 درصد از تیم ساخت برگشتی به 44 درصد آبهای پایین فصل به طور منظم برخی از, اما فقط تماشای آنچه اتفاق می افتد در طول مذاکرات بعدی تلویزیون قرارداد. وجود خواهد داشت هیچ چیز سیراب به پایین در مورد پول پخش حقوق فرمان.

جمال Adams, جت های ستاره ایمنی است که در حال حاضر در هیئت مدیره به توییتر برای انجام محاسبات ریاضی: “بیشتر بازی فصل + بیشتر بازی حذفی = پول بیشتر برای لیگ و بازیکنان هر کس برنده است.” او امضا به جاست با پول کیسه emoji.

جت نشده اند برگشتی در نه سال. آن است که سه سال خشکسالی برای غول که نه پیشرفته به postseason هفت بار در هشت سال گذشته. آنها نیاز به کمک آنها می توانید دریافت کنید. بیشتر تیم ها در این معنی بیشتر درام پایین کشش این فصل است. بیشتر و بیشتر و بیشتر. اما نه بیش از حد. هنوز رتبهدهی نشده است به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im