NFL بالا افسر پزشکی: لیگ نیازهای گسترده تست برای بازگشایی

NFL افسر ارشد پزشکی گفت: این لیگ امیدوار است برای شروع در زمان, اما گسترده آزمایش را باید در دسترس قبل از بازگشایی لیگ می توان فکر.

دکتر آلن آستانه گفت: اگر NFL می خواهد برای شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده آن را صبر کنید برای کارشناسان پزشکی به تعیین اگر coronavirus همه گیر شده است و آهسته به اندازه کافی است که آن را امن برای بازیکنان و طرفداران به طور یکسان.

“من می گویند که هر کس امید است که ما در یک موقعیت برای انجام این کار” آستانه گفت: NFL.com. “اما واقعیت این است که هیچ یک از ما می دانیم کسانی که حقایق به صورت خاص در حال حاضر. ما امیدواریم و دعا برای بهترین و آماده شدن برای بدترین تحقق است که یک نتیجه بالقوه است که ما به عقب خواهد بود به طور کامل در کسب و کار بازی کردن بازی ها به صورت عادی در مقابل طرفداران در برنامه. اما آن را قطعا نه تنها نتیجه است.”

“و من فکر می کنم که چه شد ضمنی وجود دارد به می گویند که ما در یک نقطه که در آن ما می گویند که مطلقا قصد ندارم به اتفاق می افتد بنابراین ما باید همچنان ما برنامه ریزی و آماده سازی به عنوان اگر ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار است. اما بدیهی است که ما قصد داریم به بررسی که در طول راه.”

در دسترس بودن coronavirus آزمون است که می تواند به راحتی اداره می شود در یک شیوه ای گسترده و ارائه نتایج به سرعت خواهد بود مهم و حیاتی برای تصمیم گیری زمانی که تیم می تواند بازگشت به امکانات خود را. آزمون باید بر روی تمام اعضای 32 تیم.

“تا زمانی که ما هنوز در یک محل که در آن زمانی که یک فرد آزمایش مثبت برای این ویروس است که شما باید به قرنطینه هر کسی که در تماس با آنها را در هر شکل و فرم یا مد, پس از آن من فکر نمی کنم شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی یک تیم ورزشی” آستانه گفت.

NFL — که روز سه شنبه گفت: این برنامه ریزی برای شروع فصل در زمان — بسته به تمام 32 تیم حاضر امکانات در مارس 25 با مشاوره از کارشناسان پزشکی و مقامات بهداشت عمومی برای جلوگیری از خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19.

“ما [همه] این تصمیم در مشورت با کارشناسان ما در آن زمان” آستانه گفت. “این تصمیم را نمی توان در انزوا. NFL را نمی توان ترسیم مسیر متفاوت از دیگر ورزش های حرفه ای دیگر بخشهای جامعه — ورزشی کالج دانشگاه کسب و کار.”

تیم هنوز هم ممکن است مجبور به نقل مکان به ساختمان های دیگر و یا کار از خانه برای انجام این پیش نویس NFL خواهد شد که عملا در مارس 23-25 و به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل با داشتن 10 یا بیشتر مردم در یک اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>