NHL در مواجهه با سوال به چالش کشیدن در طول ‘متوقف شد’ دوره

کمی شناخته شده است در مورد چگونگی NHL است به مقابله با این دوره از برنامه خود بودن “مکث” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. و حتی اگر وجود دارد به مراتب بیشتر از پاسخ به سوالات برت Cyrgalis تلاش برای پاسخ به برخی از آنها.

س: چه مدت طول خواهد این لیگ بود تعطیل است ؟

یک: تا زمانی که آن را بی خطر به بازی دوباره. ایجاد یک چارچوب زمانی بسیار دشوار است و هیچ راهی برای پیش بینی چه مدت ویروس خود ادامه خواهد داد به گسترش است. باشگاه گفته شد سعی کنید برای پیدا کردن تاریخ در ساختمان های خود را به جولای بنابراین امید است که وجود دارد وجود خواهد داشت و از سرگیری بازی در آینده ای نزدیک. که می تواند سریعتر اگر بازی ها را بدون طرفداران در حال حاضر. اما در این مرحله آن است که هنوز اول ایمنی.

س: چه خواهد شد این تیم را در طول این “مکث” دوره?

یک: این است که ناشناخته است. در حال حاضر تیم در حال ایستاده پت با هیچ شیوه و یا جلسات. شاید در برخی از آنها قادر خواهد بود به عقب بر گردیم اگر آنها فکر می کنم آنها شروع به بازی بازی. جزئی لیگ اهل همچنین تعطیل, آیا به عنوان تقریبا تمام رقابت های بین المللی.

س: می توانید برنامه را تغییر می شود ؟

یک: آن را بسیار ممکن است که اگر این خطر برای بیش از یک یا دو ماه پس از آن چیدن فصل به طور منظم و رفتن به postseason خواهد بود بسیار دشوار است. لیگ می تواند تصمیم گیری در چیزی کاملا متفاوت مانند برخی از مرتب کردن بر اساس ساختگی حذفی ساختار.

س: چه اتفاقی خواهد افتاد با طرفداران که در حال حاضر بلیط ؟

یک: اکثر تیم ها در حال برنامه ریزی در برخورد با دارندگان بلیط به صورت جداگانه. اگر شما یک بلیط برای بازی آینده در تماس با تیم اگر آن را نمی کند در تماس با شما برای اولین بار. اکثر باشگاه ها به نظر می رسد به انطباق و حداقل مایل به انتقال بلیط خود را برای فصل آینده است.

س: آیا این بازیکنان هنوز هم پرداخت می شود?

یک: بازیکنان حقوق مرتبط با هاکی مربوط به درآمد (HRR) است که بدیهی است که حداقل با هیچ دروازه رسید. بنابراین اگر آنها را تا پایان پرداخت, آنها به احتمال زیاد به آن را به عقب به هر حال به طوری که خود را تقسیم HRR براحتی به نسبت 50-50 مذاکره در توافق دسته جمعی.

س: آیا ساعتی کارگران در عرصه پرداخت می شود?

یک: این ممکن است سخت ترین ضربه از هر بخش درگیر در قرار دادن در بازی NHL. از ورزشگاه فروشندگان به ushers به امنیت فردی در تیم هستند و امیدوارم برای رفتن به سعی کنید برای پیدا کردن برخی از وسایل جبران خسارت.

س: چگونه این تاثیر در فصل بعدی?

یک: مهمترین با حقوق و دستمزد کلاه. براساس HRR این کلاه بود و انتظار می رود تا چند میلیون دلار از زمان $81.5 میلیون و بالا رفتن قابل ملاحظه ای یک بار بعد از پخش قرارداد در حال مذاکره در یک سال است. تیم های برنامه ریزی شده برای این. حالا پنی-جوانه ممکن است به یک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>