NHL دارای چندین برنامه با این نسخهها کار به صورت بالقوه coronavirus بازگشت

NHL کشیده شده است تا تعدادی از سناریوهای مورد استفاده قرار گیرد پس از آن مشخص شده است آن را بی خطر به لیگ آن زمان مکث به بازی بقیه فصل به طور منظم و برگشتی و یک ایده این است که برای برگزاری این بازی ها در خنثی سایت, NHL, معاون کمیساریای لایحه دالی ESPN گفت: در روز جمعه.

نمایندگان از چند شهرستانها در ایالات متحده و کانادا ساخته شده است یک گام به میزبان بازی زمانی که لیگ تصمیم می گیرد چه مراحل آن را به بازی بقیه 2019-2020 مبارزات انتخاباتی.

“ما باید مردم را در کنار هم قرار دادن جامع خشکشویی لیست از آنچه ما نیاز از امکانات و ارزیابی برخی از امکانات در برخی از سطح” دالی گفت. “اما من می توانم به شما بگویم که ما حتی به پایان رسید ایجاد یک لیست [از پتانسیل سایت] بسیار کمتر از آن را تنگ پایین.

NHL گفته است که می خواهم برای از سرگیری فصل به طور منظم است که به تعویق افتاد مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس و پایان نهایی 12 به 13 بازی منجر به postseason. اگر لیگ ندارد متهور به بازی بازی های خنثی سایت یک گزینه وسوسه انگیز به دلیل برخی از NHL شهرستانها باید stay-at-home سفارشات است که ممکن است اجازه نمی دهد که این تیم برای برگزاری بازی وجود دارد.

این است که در آن شهرستانها مانند Grand Forks, N. D., منچستر, N. H. و Saskatoon, Saskatchewan می تواند یک گزینه برای بازی با طرفداران در حال حاضر با توجه به ESPN.

“ما فقط شروع به گرفتن ذهن ما که در اطراف” دالی گفت. “این نوع از ترکیبی از چیزهایی مانند زمانی که ما می توانیم شروع یک فصل به طور منظم [در 2020-21] و چقدر زمان ما نیاز به یک offseason و پس از آن چه حذفی فرمت شبیه به لحاظ دانستن اینکه چه چیزی شما نیاز به یک فصل به طور منظم.”

لیگ نشده ساخته شده تصمیم گیری در چه سایت کار می کنند و اگر کسانی که در سایت هستند و حتی عملی برای حصول اطمینان از بازیکنان خوب بودن.

“حس من از بازیکنان این است که آنها بسیار مشتاق به بازگشت. بدیهی است که آنها می خواهند به سالم و امن” دالی گفت. “اگر یک بازیکن تا به حال یک نگرانی خاص, ما تا به حال موقعیت های مشابه در گذشته و ما به عنوان یک لیگ بوده است حساس و پذیرای این وضعیت است.”

NHL نخواهد بود wading را به قلمرو ناآشنا با برگزاری بازی در سایت های که franchises.

در سال 1992 لیگ در یک توافق حل و فصل پس از 10 روز اعتصاب به سازماندهی 24 به طور منظم فصل بازی در سال 1993 و 1994 فصل در خنثی سایت با برخی از کسانی که در شهرستانها میزبان مانند دالاس و میامی بعد از بدست آوردن نقل مکان و یا گسترش franchises. ساسکاتون نیز یکی از شهرستانها که میزبانی بازی NHL در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im