NHL باید تماس بگیرید فصل دردناک coronavirus درگیری

ما را وادار به هاکی در یک دقیقه. وعده داده است.

اما در ابتدا, اجازه دهید ما به بیش از یک معروف آزمایش فکری در فلسفه اخلاقی به نام چرخ مشکل. (نگران نباشید برخی از سبک خواندن مسیر از آمازون.)

ایده این است که یک چرخ است از دست خود را می شکند و barreling رو به جلو که در آن پنج نفر به این آهنگ و آنها قطعا می میرند اگر شما هیچ کاری انجام نمی. اما وجود دارد یک سوئیچ و اگر شما تلنگر سوئیچ چرخ را تغییر آهنگ و پایین مسیر جدید وجود دارد این است که یک فرد گره خورده است که مطمئنا می میرند.

چه چیزی شما را انجام دهید ؟

این نیروها در یک درگیری بین consequentialism و deontologyهر دو به ظاهر راه های معتبر به دنبال در جهان است. به قربانی کردن یک نفر برای نجات پنج کلاسیک است consequentialism: بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد. Deontology می گوید وجود یک ضمنی اخلاقی تفاوت بین درست و غلط: آیا نزد دیگران به عنوان شما آنها را نزد شما انجام دهد. کشتن یک فرد بی گناه به نظر می رسد صاف کردن اشتباه است. ببینید جنگ ؟

بسیاری از ما از طریق زندگی با برخی از تعادل بین این دو اخلاقی سازه. و آن است که در وسط زمین که در آن NHL برای تصمیم گیری اگر آن را حس می کند برای ادامه این فصل در بعضی از فرم یا دیگر هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس حل و فصل کردن و یا فقط آن را بسته و صبر کنید برای اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر. (ببینید من به شما گفته هاکی بود.)

من درک می کنم هر دو دیدگاه و من درک می کنم که بزرگ پیامدهای مالی در خطر است. این است که تصمیم گیری آسان با آسان ، کشتن یک یا پنج ؟

اما در این مرحله اجازه دهید consequentialist: آن را فراموش NHL خوب بیشتر به تماس های نجومی در حال حاضر و شروع به آماده شدن برای 2020-21.

این بازیکنان هستند که باید به بزرگترین قرص در صورتی که مورد است. به عنوان گزارش شده توسط خود ما لری بروکس بازیکنان در ارتباط است مطلع شده است که افزایش در سپردن می توانید از چهار درصد (اگر فصل رزومه در برخی از فرم) به 21 درصد (در صورتی که لغو شده است در حال حاضر). است که در بالای 14 درصد بود که در حال حاضر گرفته شده از بازیکنان در حقوق با تنها یک ماه مانده به رفتن به طور منظم-برنامه فصل.

اگر لیگ بازی نمی کند یکی دیگر از بازی در این فصل بازیکنان را تنها به جمع آوری حدود 65 درصد از این رو ارزش خود می پردازد. ریاضی سریع فقط گفت: شما $5 میلیون معامله فقط رفت و به حدود 1-1.5 میلیون در take-صفحه اصلی پول است. که لطمه می زند مگر اینکه شما تا به حال اطلاعات ممتاز و فروش برخی از سهام قبل از سقوط بازار — sorry, sorry, آن را سخت به ماندن تنها در هاکی در طول این زمان مشکل.

آن را در حال حاضر تبدیل شدن به حتی بیشتر روشن چقدر مهم NHL آف به لیگ پایین خط به عنوان طرح ریزی شد و برای حدود 1 میلیارد دلار درآمد هنوز هم ساخته می شود قبل از جام استنلی مطرح شد در ماه ژوئن. که هاکی مربوط به درآمد (HRR) است که تعداد کلی تقسیم 50-50 بین تیم و بازیکنان یک tensely مذاکره و توافق مستلزم سپردن در وهله اول. در نظریه پول در سپردن است که با توجه به بازیکنان هنگامی که تمام محاسبات ریاضی انجام شده است به مطمئن شوید که تقسیم است حتی اما تخمین زده می شود که آنها از دست داده ایم بین هشت تا 15 درصد در هر سال از سال 2012. جای تعجب نیست که چرا آنها از آن متنفر است و به همین دلیل آن است که مهم ترین مسئله غرش در میان صفوف خود را همراه با المپیک مشارکت — که می تواند منجر به بیشتر اعتراضات کارگری پس از زمان توافق دسته جمعی انقضای پس از 2021-22 فصل است.

اما آن را مانند NHL فقط می توانید می گویند آن رفتن به یک 24-تیم های حذفی و آن را به 1 میلیارد دلار payday در. و یا حتی 100 میلیون دلار. بازیکنان در حال مرگ هستند به عقب بر گردیم روی یخ اگر نه صرفا به دلیل این چیزی است که آنها عشق را به انجام و سپس زیرا آنها می خواهند به پول خود را. اما چه کسی می تواند درک وضعیت در بعد از چند ماه که در آن به نظر می رسد معقول و منطقی برای 20,000 طرفداران جم به عرصه? شما برود ؟

این لیگ مبتنی بیشتر در دروازه رسید از هر نوع دیگر از آمریکای شمالی طرفدار ورزش — و آنها امید به تغییر است که با پخش معامله در آینده نزدیک. اما در هیچ نقطه ای از آنها فقط با دریافت چراغ سبز برای شروع بسته بندی استادیوم برای چه خواهد بود مطمئنا واقعا سرگرم کننده حذفی. تا آنجا که همه ما می خواهم به تماشای هاکی که قصد ندارم به اتفاق می افتد. و چقدر درآمد می تواند تولید شده توسط بازی در مقابل فقط دوربین ها و رسانه ها ؟ حدس من این است که به اندازه کافی به حکم تمام ورزشگاه و تیم عملیات.

بنابراین تماس های نجومی در حال حاضر. دریافت به بدانند که چگونه پول از دست داده است برای رفتن به محاسبه در آینده حقوق. دریافت به برنامه ریزی ترکیب پیش نویس و رایگان آژانس. اجازه می دهد تیم کارکنان و بازیکنان به انتشار تنش ها از عدم قطعیت اجازه می دهد آنها را به تمرکز بر روی سلامت خود و خانواده خود را و در نهایت اجازه می دهد آنها را به شروع به برنامه ریزی برای اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر (ما امیدواریم) و پربار 2020-21 فصل است.

وجود دارد هیچ پاسخ آسان هنگامی که مسیر انشعابات و این یا پنج مرده یا یکی. اما چرخ barreling پایین و هر چه زودتر NHL باعث می شود تماس آسان تر از آن خواهد بود برای مقابله انشعابات.

باز کردن طاق

NHL انجام داده است یک چیز خوب برای طرفداران jonesing برای هاکی خود را. شما می توانید به NHL.com و سازمان دیده بان هر بازی از 2019-20 فصل — مانند رنجرز حماسه گشت در مونترال از نوامبر. 23 یا Mika Zibanejad تاریخی پنج هدف بازی در تاریخ 5 مارس (که به طور ناگهانی به نظر می رسد مانند میلیون ها سال پیش).

آن را نیز ایجاد کرده است “NHL مکث شراب خواری” که در آن شما می توانید بازی های کلاسیک از سال 1950 تا به حال یا در وب سایت خود یا کانال یوتیوب. همچنین شامل اصلی محصولات مانند “جاده به زمستان کلاسیک.” چیزهای خوب.

باز کردن کیف پول (در خارج از بوستون)

jeremy jacobs bruins staff coronavirus payment
Boston Bruins صاحب جرمی Jacobs

خوب برای دیدن 30 از 31 تیم NHL متعهد به پرداخت آرنا کارکنان ساعتی برای باقی مانده بازی های خانگی است. یکی که نه ؟ برونز مالک آقای جرمی جاکوبز ارزش خالص: $3.6 میلیارد دلار است. به نحوی تعجب آور نیست.

هنوز مردم وجود دارد که اجازه رفتن از جمله باغ تخمگذار کردن حداقل برخی از کارکنان برای رنجرز سایت که نمی شد در نظر گرفته شده تمام وقت. تصمیم گیری های دشوار در زمان های دشوار است.

آینده جوایز …

آن من فکر کردم زمانی که NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفت که هر تیم پس از بازی حداقل 68 بازی به طور منظم فصل “صداقت.” او صحبت کردن در مورد امکان حذفی, اما وجود دارد نیز به اندازه کافی یکپارچگی را به طور منظم فصل جوایز? این طرح به کشف که در این فضا در هفته آینده.

… و آینده کیسه مراسلات پستی!

علاوه بر این با این خرابی چگونه در مورد یک کیسه مراسلات پستی! ارسال هر گونه سوال شما ممکن است مجبور به [email protected] و من پاسخ آنها را به زودی. آن را با رنجرز و NHL بلکه هر تیم دیگر و یا سفر, مواد غذایی گلف — ما رو هم!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>