NHL مهلت تجارت فراهم می کند گردباد از عمل

NHL بازار تجارت پررونق بود جلوتر از روز دوشنبه 3 p. m. مهلت.

چند جام استنلی مدعی شده یکی از آخرین فشار به دنده تا قبل از حذفی در حالی که بازسازی تیم انباشته پیش نویس میدارد. حداقل یک جام محروم veteran مرکز در کوسه فرود با یک postseason مورد علاقه و هی کریس Kreider هنوز یک رنجر.

کارولینای طوفان در مرکز صحنه در طول روز گیج کننده دستیابی به جلو وینسنت Trocheck از Panthers. کارولینای برخورد جناح چپ اریک Haula مرکز لوکاس Wallmark و دو چشم انداز به فلوریدا برای شروع روز است.

کارولینای سپس پوسته یک بسته از سابق رنجرز defenseman Frederik Claesson از فنلاندی به جلو يانه Kuokkanen و مشروط دور چهارم انتخاب در ازای مجروح defenseman سامی Vatanen با توجه به گزارش های متعدد.

این طوفان سپس برداشت دیگری defenseman بردی قرار Skjei از رنجرز برای انتخاب در دور اول فقط به عنوان آخرین مهلت گذشت.

با وجود عجیب و غریب goaltending وضعیت – که در آن تیم از دست داده و هر دو آن netminders در بازی روز شنبه برابر افرا برگها و تا به حال به استفاده از اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان — این نی ها اضافه نمی کند یک goaltender.

در ساعت اندکی دوشنبه صبح Detroit Red Wings معامله defenseman مایک سبز به Edmonton Oilers در ازای جلو Kyle Brodziak و مشروط پیش نویس انتخاب در هر دو سال 2020 یا 2021. این بود گزارش داد که Columbus Blue Jackets شد دونده جلو برای دیترویت Andreas Anthanasiou اما مذاکرات از طریق سقوط کرد و به جای آن روغن صنعتی به دست آمده چپ دست جناح.

Oilers به دست آورد Athanasiou و رایان Kuffner با ارسال به جلو سام Gagner و دور دوم پیش نویس انتخاب به دیترویت. ادمونتون نیز حفظ خواهد شد 10 درصد از Gagner دلار 9.45 میلیون قرارداد. ادمونتون نیز snagged تایلر انیس از سناتورها در ازای پنجم-دور در انتخاب 2021. این حرکت قرار می دهد انیس در پنجمین تیم در گذشته چهار فصل.

وجود دارد نشینان که فرستاده مشروط در دور اول انتخاب و در سال 2020 انتخاب دور دوم در سال 2020 و مشروط سوم-طفیلی در سال 2022 به بازسازی سناتورهای اتاوا در ازای veteran مرکز Jean-Gabriel Pageau. جزایر و سپس تمدید Pageau با شش سال $30 میلیون معامله.

مونترال فرستاده veteran مرکز مقابله و تامپسون به این آگهی برای یک پنجم دور انتخاب کنید. فیلادلفیا نیز به دست آورد مرکز Derek کمک مالی از Anaheim Ducks در ازای جلو Kyle Criscuolo و یک چهارم-دور میزند.

پاتریک Marleau جام حذفی-تعقیب 40 ساله مرکز رسیدگی شد از سن خوزه کوسه به چندساله مدعی پیتسبورگ با پنگوئن ارسال به یک سوم دور انتخاب کنید. دیرین کوسه مرکز جو تورنتون نیز 40 ماند قرار داده و در سن جته با وجود تجارت rumblings در طول روز است.

رنجرز که تا به حال دو بازیکن در بالای اهداف تجارت در بازار تصمیم به حداقل چوب با یک مدت طولانی است. این تیم اعلام کرد که آن را امضا Kreider به هفت سال مقابله با NAL از $6.5 میلیون نفر است.

Wayne Simmonds رسیدگی شد در مهلت دوم مستقیم فصل خود را به پایان هفت ماه از روی لئامت دادن با شیاطین به آنها داد و ستد او را به Sabres به صورت مشروط پنجم-دور در انتخاب 2021.

بوستون برونز معامله دیوید Backes به اردک بیش از آخر هفته اما دو تیم همچنان به انجام کسب و کار دوشنبه به بوستون فرستاده می شود دو راه رو به جلو Danton Heinen به آناهایم در ازای جلو نیک Ritchie. اردک نیز معامله Devin ساحل به کت آبی در ازای جوان رو به جلو پسرم میلان.

یک ساعت قبل از مهلت Chicago Blackhawks ارسال defenseman اریک Gustafsson به کلگری که همچنین برداشت defenseman درک Forbort از Los Angeles Kings.

شیکاگو نیز پرداخته سابق نشینان goaltender رابین Lehner به وگاس شوالیه طلایی که واگذار چشم انداز و دوم-طفیلی به عنوان مهلت گذشت.

این Sabres حمل کونور Sheary به پیتسبورگ همراه با دیگر جناح اوان Rodrigues برای مرکز Dominik Kahun در بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>