NHL coronavirus چشم انداز می شود تلخ با بیشتر تعویق

NHL جدول زمانی نگه می دارد گرفتن تحت فشار قرار دادند و بیشتر و بیشتر همه به نام ایمنی.

با NHL در “مکث” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس لیگ برگزار شد در یک کنفرانس تلفنی با تمام 31 کلی مدیران در بعد از ظهر چهارشنبه و تصمیم سالانه ترکیب در بوفالو و جوایز در لاس وگاس همراه با پیش نویس که شد در مونترال در سال جاری تمام شده است به تعویق افتاد.

این ترکیب به جای هفته اول ماه ژوئن در حالی که این جایزه شد برنامه ریزی شده برای ژوئن 18, به طور معمول به عنوان نزدیک به پایان استنلی جام به عنوان امکان پذیر است. پیش نویس راه اندازی شد, برگزار می شود ژوئن 26-27. تنها به روز رسانی لیگ ارائه شده بود که “محل, زمان و فرمت 2020 NHL پیش نویس (و قرعه کشی درفت) اعلام خواهد شد که جزئیات نهایی هستند.”

لیگ نیز تصمیم به گسترش بازیکنان خود قرنطینه از اصلی تاریخ مارس 27 آوریل 4. بازیکنان اجازه داده شد به سفر خانه اگر آنها می خواستند به عنوان بسیاری انجام داد. لیگ نیز خواسته تیم به کار با عرصه خود را برای پیدا کردن تاریخ به صورت بالقوه بازی — در حال حاضر کشش به اوت زمانی که قبلا گفته بودند: جولای.

به نظر می رسد و نه خوش بینانه است که NHL و بازیکنان در ارتباط خواهد بود قادر به از طریق تمام جزئیات مورد نیاز برای راه اندازی مجدد این فصل در هر نقطه بدون اذیت نمودن شروع 2020-21 فصل با اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده برای سپتامبر. از آنجا که لیگ تعطیل در مارس 12, شده اند وجود دارد به مراتب بیشتر از پاسخ به سوالات و ادامه می دهد که به صورت.

“از دیدگاه پزشکی, من فکر می کنم ما می خواهم به درک آنچه خطرات برای گروه های مختلف” دکتر ویلم Meeuwisse لیگ افسر ارشد پزشکی به خبرنگاران گفت: در یک تماس پنج شنبه. “چه خطرات هستند به بازیکنان ؟ چه خطرات هستند به کارکنان خواهد بود که برای اجرا نیاز به یک رویداد ؟ و چه خطرات برای طرفداران?

“هنگامی که ما می دانیم آنچه در آن چیزهایی هستند که من فکر می کنم ما می توانیم هوشمندانه تر تصمیم گیری کنند.”

تنها دو NHL بازیکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس در هر دو سناتور و معاون کمیسر لایحه دالی گفت: قرنطینه تاریخ بود “بی معنی در این نقطه در زمان. همانطور که ما با نزدیک شدن به تاریخ ما قصد داریم برای تصمیم گیری به عنوان به چه پس از آن. ما در حال گاز گرفتن این در تکه.”

در حال حاضر که بازی های المپیک شده اند را به عقب رانده است پخش باز برای NBC در اواخر تابستان. لیگ پخش سهامداران قطعا دوست دارم که برخی از هاکی در آن زمان, اما آن را سخت برای ارزیابی این که آیا آن را به ممکن است.

“این دشوار است برای پیش بینی که در آن همه گیر است رفتن و چه زمانی خواهد بود” Meeuwisse گفت. “اما ما انتظار داریم این است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de