NHL coronavirus بازگشت می تواند شامل از دست داد فصل به طور منظم

رنجرز و جزیره نشینان به احتمال زیاد نمی خواهید به شنیدن این اما NHL کمیسر گری Bettman برای اولین بار پس از توقف بازی چهار هفته پیش مطرح شده امکان سهشنبه از اتمام فصل به طور منظم به منظور فشار در زمان به جایزه جام استنلی.

مطلق بهترین سناریو Bettman گفت: خواهد بود به نحوی بازی این فصل باقی مانده به طور منظم فصل بازی. که به جزایر و رنجرز یک نقطه و دو نقطه از یک کنفرانس شرق وحشی-کارت نقطه به ترتیب یک شات در پلی آف.

او همچنین اذعان لیگ است و با توجه به داشتن بازی های انجام شده در خنثی سایت در این رویداد همه تیم ها اجازه خواهد داشت به خانه خود rinks.

پیوستن به NBCSN مایک Tirico در “ناهار بحث زندگی می کنند” Bettman اذعان کرد از آن خواهد شد یک چالش بزرگ برای اطمینان از هر تیم NHL درمان نسبتا باید coronavirus جلوگیری از همه گیر نهایی سه هفته به طور منظم فصل بازی از بازی.

“اگر ما رسیدن به بازی پلی آف که می شود و کسی نمی تواند کامل فصل به طور منظم?” Bettman گفت. “ما تا به حال من فکر می کنم هفت تیم در حباب و همه آنها فکر می کنم آنها تا به حال شانس. ما باید برای مقابله با قرعه کشی به منظور انتخاب در پیش نویس …

“ما درک می کنیم که [پایان فصل] ممکن است امکان پذیر است و به همین دلیل ما با توجه به هر, قابل تصور جایگزین برای مقابله با هر احتمال است. اما دوباره آن را پرداخت نمی کند به حدس و گمان از آنجا که هیچ کس در هر ورزشی می داند که به اندازه کافی در حال حاضر به کسانی که عمیق گیری.”

امید به دانستن بیشتر در پایان ماه آوریل Bettman گفت: لیگ مقامات وزن تمام گزینه های ممکن است.

گزارش های اخیر پیشنهاد عرصه در داکوتای شمالی و نیوهمپشایر به عنوان مکان های بالقوه که در لیگ می تواند در پایان فصل به طور منظم و postseason. Bettman نیست به طور خاص ذکر آن ایالات اما گفت که تامین امنیت خنثی سایت برای بازی بود “فقط بخشی از در نظر گرفتن تمام گزینه های احتمالی بسته به اینکه چگونه ما را پیدا کنیم.”

او همچنین گفت: گام های بعدی هستند “تا حد زیادی برای رفتن به تعیین” چقدر زمان وجود دارد قبل از 2020-21 شروع فصل پس از بازی این است که قادر به از سرگیری.

باید NHL دریافت چراغ سبز برای بازگشت به عمل Bettman گفت: اولویت اصلی خواهد بود و اطمینان از بازیکنان قادر به عقب بر گردیم به بازی شکل. وی با اشاره به صحبت های در حال اجرا با بازیکنان ارتباط به بحث در مورد چگونه به اجتناب از به خطر انداختن بازیکنان در سلامت است.

Bettman شده است که کمیساریای از فوریه سال 1993 گفت که او مطمئن است این لیگ می تواند عمل “به خوبی به تابستان.” با 2020 المپیک به تعویق افتاد Bettman اشاره کرد که NBC را گسترده تر پنجره به شکل از چگونه به پخش و برنامه بازی. او همچنین ابراز اعتماد به نفس خود را در NHL عرصه توانایی برای حفظ کیفیت از یخ و با وجود شرایط درجه حرارت در تابستان.

“روز از زمانی که بازی تا به حال به تعویق افتاد به دلیل وجود تهویه مطبوع در ساختمان های بلند پشت سر ما,” او گفت:. “ما باید مدرن, دولت از هنر ساختمان. ما بازی در مکان هایی مانند فلوریدا در جنوب کالیفرنیا و آریزونا, Las Vegas, دالاس. ما می تواند رسیدگی به ساخت یخ در حال حاضر در هر شرایط از آنجا که ساختمان های ما که خوب هستند و ما یخ-ساخت توانایی های هستند که خوب است.”

با هفت تن از 31 NHL franchises واقع در کانادا Bettman گفت او باقی مانده است در تماس با “مناسب مقامات دولتی در تمام سطوح است.” Bettman همچنین در زمان بخشی در ورزش حرفه ای لیگ کنفرانس تلفنی با رئیس جمهور تهمت این آخر هفته گذشته گفت: “رییس جمهور اوباما در یک جلسه مطبوعاتی در مورد وضعیت فعلی قبل از در نظر گرفتن نظرات و سوالات از هر لیگ نماینده.

“او مانند ما می خواهم برای دیدن ورزش به عقب در زمان مناسب هم از نظر چه ورزشی نشان دهنده در آوردن مردم با یکدیگر و همچنین ما یک بیت از یک موتور اقتصادی,” Bettman گفت. “ده ها هزار نفر از مردم کار در ورزش است. … اگر چه عدم اطمینان از زمان نیست روشن است که تماس بگیرید. همه ما در حال رفتن به باید صبر کنید تا ما یک مقدار زیادی کسب اطلاعات بیشتر شاید در چند هفته آینده و قبل از ما می تواند هر گونه تصمیم گیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>