NHL تماس های ویدئویی در حال گرفتن عجیب و غریب: coops مرغ, ‘عجیب و غریب تصاویر’

مانند هر کس دیگری در جهان, NHL, بازیکنان فقط تلاش برای نگه داشتن خود را سرگرم در طول اقامت در خانه سفارش با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در طول روز جمعه آرام بخش ویدئو کنفرانس تلفنی سازمان لیگ اردک جانباز کاپیتان رایان Getzlaf به سرقت برده و با نشان دادن جدید خود را به قفس مرغ پروژه ای است که او و خانواده اش کار کرده اند. این جای تعجب نیست که احمقانه ترین چیزی که ذکر شده در طول تماس.

“من صرف در سه روز گذشته ساخت یک قفس مرغ در حیاط خلوت” او گفت:. “زن می خواستم تخم مرغ روز دیگر و ما تا به حال هیچ تخم مرغ بنابراین ما قرض تخم مرغ از همسایه که تا به حال جوجه. و ناگهان ما با داشتن آنها. او فقط دستور داد شش نفر از آنها را.”

پیوست توسط کوسه کاپیتان لوگان مدل پادشاهان کاپیتان Anze Kopitar و شوالیه طلایی goaltender Marc-Andre فلوری, Getzlaf در زمان چت تصویری خارج برای دیدن قفس مرغ.

“است که یک قفس و نیم!” Kopitar شوخی.

Getzlaf نگه داشته می خندد رفتن زمانی که او ذکر شده است که او به تماشای او نه سال از سقوط یک سبد خرید گلف به یک درخت.

وجود دارد بسیاری از بحث در مورد Netflix سریال “ببر پادشاه” بود که در ماه مارس منتشر شد 20. مدل ذکر شده بود که او تا پایان HBO کلاسیک “سیم” که او گفت که او شروع سال پیش را فراموش کرده و در مورد. و در حال حاضر او را به تماشای ضربه درام “Six Feet Under.”

nhl conference call video ryan getzlaf chicken coop
رایان Getzlaf (بالا سمت راست) نشان می دهد جدید خود را به قفس مرغ به همکار آرام بخش بازیکنان.از طریق screengrab

از سوی دیگر کاپیتان تماس به صورت کنفرانس غرب شعله های آتش defenseman علامت جوردانو, Canucks مرکز Bo Horvat, Oilers مرکز کانر McDavid و شغالها defenseman الیور اکمن-لارسون خواسته شد آنچه را که آنها از دست رفته حداقل در مورد بازی یکی دیگر.

McDavid بیان چگونه سپاسگزار او بود رو Horvat در faceoff دایره. اما Horvat احساس McDavid بود “بو” او را از نقطه در این فصل است.

“من نمی دانم چرا همه فکر می کنند که خیلی سریع من فکر می کنم آنها در واقع نوع کند. به خصوص کانر” جوردانو پکتیا میباشد.

و در حالی که اکثر بازیکنان به ظاهر نگه داشتن در تماس با هم تیمی های اکمن-لارسون اعتراف کرد که او مجبور به ترک شغالها چت گروهی بیش از “عجیب و غریب تصاویر.” هر آنچه که بدان معنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>