نیکلاس Feliciano خانواده شکایت شهرستان گفت Rikers پاسداران ایستاده بود در اقدام به خودکشی

خانواده یک Rikers اهل بیت که می گوید سپاه پاسداران ایستاده بود به عنوان او تلاش برای کشتن خود را در یک سلول تحت پیگرد شهرستان.

نیکلاس Feliciano را اقدام به خودکشی دستگیر شد در فیلم on Nov. 27, 2019 در George R. Vierno مرکز — به عنوان سه نگهبان و یک کاپیتان گفته منتظر چند دقیقه برای نجات 18 سال اهل بیت.

“هفت دقیقه پاسداران در نگاه آقای Feliciano در حالی که او سعی کرد به خود آویزان اما وارد سلول می گوید:” دادخواست ظ روز شنبه در منهتن دیوان عالی کشور به نمایندگی از مادر بزرگ خود را خوانده و مادر مادلین Feliciano است که به دنبال تمام تصویری, اسناد و مدارک, سوابق نگهداری شده در پسر log book مطالب و تحقیقات و گزارشات و بیشتر مربوط به پسرش اقدام به خودکشی.

کاپیتان شاهد حادثه در فیلم های نظارت و رفت و به اهل بیت به قطع او را — به او منتقل شد و به نزدیک ترین بیمارستان.

چهار مردان متوقف شد برای 30 روز و پس از بازگشت به کار.

یک گروه از اصلاح سند توضیح داده شده Feliciano را اقدام به خودکشی را به عنوان او “پریفورم[ing] یک دستکاری حرکت با گره زدن خود نهادی, یونیفرم, پیراهن دور گردن خود.”

فلیسیانو در بیمارستان بستری شده است پس از این حادثه و محدود آوازی توابع نمی تواند ایستاده به طور مستقل و نمی توانند خوراک خود را با توجه به اسناد دادگاه.

نوجوان دستگیر شد Nov. 19, 2019 برای نقض آزادی مشروط خود را و ارسال شد به Rikers.

در بعد از اقدام به خودکشی او شده بود در یک درگیری در زندان و شده بود نقل مکان کرد و از عموم مردم به برگزاری تلفن همراه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im