نیک Saban نشانی ایمیل در حال حاضر با تشکر از coronavirus

نیک Saban تقریبا به طور کامل مصرف می شود فوتبال است. در نوامبر 2016, آلاباما, مربی ادعا کرد که انتخابات روز گذشت بدون دانش خود را.

هنوز سابان حباب است و حتی کوچکتر از تصور ما.

با هیچ جایی برای رفتن در طول COVID-19 گیر 68 ساله شش بار قهرمان ملی آغاز شد در نهایت با استفاده از یک حساب ایمیل برای اولین بار.

“من آمده ام تا به یک راه طولانی” سابان گفت: در Instagram Live با ESPN ماریا تیلور. “این سخت بود برای برقراری ارتباط هنگامی که شما باید به توسط خودتان و شما همیشه بستگی به شخص دیگری برای دریافت ایمیل های شما و پیام و تمام. آنها ارسال همه آنها را به دست تری [سابان را] و او اخراج من. او گفت: “من نه برخورد خود را با چیزهای دیگر و بنابراین من تا به حال به انجام آن را در خود من است.”

پیام کوتاه هنوز هم نیست از علاقه ،

“تماس با من در مورد آن را تا آنجا که می رود در این متن بخشی از آن” سابان گفت. “اما من در واقع می توانید یک ایمیل در حال حاضر و خواندن چه کسی — من واقعا یک راه طولانی است.”

جدا از بازیکنان و کادر مربیگری سابان نگه داشتن تیم خود را در یک برنامه به عنوان کالج فوتبال فصل به طور منظم تخته سنگ باقی مانده است در معرض خطر. سابان که تیم از دست رفته فوتبال کالج حذفی برای اولین بار در فصل گذشته معتقد است روال مهم است که بازیکنان عادت به ساختار شده است و برگزاری چت تصویری با این تیم است.

“آنها شده ایم بزرگ” سابان گفت. “شاید کل این ایده که وجود دارد نه در کل خیلی چیز شما می توانید انجام دهید به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن مردم در تلاش برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است همه نوع دیگر از پارامترها سلامت که به ما داده شده است. … شاید این چیزی است که آنها نگاه به جلو به دلیل وجود دارد نه زیادی انجام دهید.

“من فکر می کنم که قادر به تمرکز بر روی آنچه شما می توانید کنترل در حال حاضر به جای خسته شدن و یا مرتب کردن بر اساس از دست دادن تمرکز به دلیل این شرایط — شما یا کنترل شرایط و یا شرایط کنترل شما است. بنابراین ما در حال تلاش برای کنترل شرایط و بهترین ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>