پرستار NICU پیوست با بیمار در هنگام مراقبت از پسرش

یک پرستار NICU در نیوجرسی پیوست شد با یک بیمار از او مراقبت بیش از سه دهه پیش در همان بیمارستان که در آن او در حال حاضر مراقبت از خود ،

پس از David Caldwell و نامزد خود را رناتا Freydin را Zayne متولد شد و در ژانویه. 30 زن و شوهر تصمیم به نگاه را از طریق کالدول خود کودک عکس. کوچک آنها می دانند که آنها می تواند در سراسر یک چهره آشنا.

“من کودک کتاب را به خاطر می خواستم برای مقایسه عکس از من و Zayne به عنوان نوزادان و NICU” کالدول در حال حاضر 33 و یک عکاس عروسی حرفه ای گفت: “صبح به خیر آمریکا”.

عکس را به او نشان داد که برگزار شده توسط مادر خود را مورد علاقه پرستار در بخش مراقبتهای ويژه نوزادان و Freydin بلافاصله به رسمیت شناخته شده خود را به عنوان یکی از پرستاران که مراقبت از Zayne که متولد 10 هفته زودرس و وزن فقط سه پوند است.

زن و شوهر آورده تصویر به بیمارستان که در آن آنها آن را تاييد شد Lissa McGowan.

هر دو McGowan و کالدول — که تصمیم به انجام یک شایان ستایش تفریح و سرگرمی عکس کودک با Zayne — شوکه شده بودند توسط اتصال خود را.

“این نوع از غیر معمول خود را preemie دوباره بعد از 34 سال … اما به یک پدر در آمده و پدر یک preemie دیگر تمام است داستان” McGowan گفت GMA.

Freydin می گوید Zayne در حال انجام است “شگفت انگیز” در حال حاضر با وزن کمی بیش از چهار پوند است. سه هفته است که در حال حاضر یک ضربه در رسانه های اجتماعی با بیش از 24 ، 000 سهام در مادر او Facebook post.

“گذشته 2 هفته پر شده اند با نگرانی و عدم اطمینان اما ما می توانیم نفس کشیدن آسان دانستن من lil قطعات پرستار یکی از همان است که به کمک مرد من دوست دارم که او در همان وضعیت,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>