هشت کشور گزارش اول خود را تایید coronavirus موارد جمعه — از جمله مکزیک — به عنوان یک سازمان جهانی بهداشت گفت: کشنده اشکال می تواند به بسیاری از “اگر همه کشورها در سراسر جهان است.”

مکزیک دستیار وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: وجود یک مرد بیمار در مکزیکو سیتی و مرد دیگری در شمال ایالت سینالوآ.

در حالی که یک تست دوم هنوز در حال بررسی در سینالوآ مورد “ما در حال درمان این عنوان تایید کرد:” لوپز-Gatell گفت که نه فرد است به طور جدی بیمار است.

یکی از مردان بوده و در تماس با کسی که در سفر به شمال ایتالیا منطقه مبارزه با شیوع شدید.

نیجریه همچنین این کشور در جنوب صحرای آفریقا به تایید یک مورد.

نیجریه مقامات گفت: فرد آلوده بود و یک شهروند ایتالیایی که وارد کشور روز دوشنبه در یک خطوط هوایی ترکیه پرواز از میلان طریق استانبول با توجه به نگهبان.

مرد ماند در یک هتل در نزدیکی فرودگاه که شب و سپس در ادامه به محل کار خود را در کشور همسایه Ogun دولت در بخش جنوب غربی این کشور در مقاله گزارش شده است.

او تحت درمان قرار گرفت و دو روز بعد در شرکت خود را به مرکز پزشکی قبل از متخصصان بهداشت و سلامت وجود دارد اطلاع دولت امنیت زیستی افسران را به او منتقل شنبه به مهار تسهیلات در Yaba, Lagos.

او به عنوان توصیف بالینی پایدار و بدون عوارض جدی مقامات گفت: خروجی.

ولز, نیوزیلند, استونی, دانمارک, هلند و لیتوانی نیز گزارش خود را برای اولین بار عفونت با توجه به گزارش. در اکثر موارد بیماران به تازگی از سفر به ایتالیا.

“شیوع بیماری در حال بزرگتر شدن است” که سخنگوی مسیحی Lindmeier به خبرنگاران گفت: ژنو, سوئیس در روز جمعه. “سناریو از coronavirus رسیدن به کشورهای مختلف اگر نه همه کشورها در سراسر جهان چیزی است که ما شده اند به دنبال در و هشدار پس از مدتی.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus توییتی جمعه که “ادامه داد: افزایش تعداد COVID-19 موارد و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار بیش از چند روز گذشته به وضوح از نگرانی.

“ما اپیدیولوژی شده است نظارت بر این تحولات به طور مداوم و ما در حال حاضر افزایش یافته است ارزیابی ما از خطر گسترش و ابتلا به تاثیر #COVID19 بسیار بالا در سطح جهانی” او گفت:.

اکثر موارد “هنوز هم می توان برای مخاطبین شناخته شده و یا خوشه ای از موارد” که مقام گفت.

“ما نمی دیدن شواهد به عنوان رتبهدهی نشده است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع” او گفت:. “تا زمانی که مورد, ما هنوز هم شانس حاوی این coronavirus اگر قوی عمل گرفته شده است برای تشخیص موارد زود منزوی کردن و مراقبت از بیماران و ردیابی تماس با ما.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی