نیجریه, گزارش مسمومیت ممکن است از coronavirus داروی کلروکين

نیجریه در روز یکشنبه هشدار داد در مورد موارد کلروکين مسمومیت پس از ضد مالاریا مواد مخدر بود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک درمان ممکن است برای coronavirus با توجه به گزارش.

مقامات بهداشت در غرب Afrian ملت را تایید کرد روز یکشنبه که دو نفر در بیمارستان بستری شدند در لاگوس برای استعمال بیش از حد از ضد مالاریا مواد مخدر که رئیس جمهور تهمت به تبلیغ به عنوان یک درمان بالقوه بلومبرگ گزارش شده است.

نیجریه مرکز کنترل بیماری هشدار داد شهروندان از خود درمانی با دارو, است که هنوز تحت آزمایش های ایمنی و اثربخشی.

“[بهداشت جهانی Orgniazation] دهکدهای نه تایید استفاده از کلروکين برای #COVID19 مدیریت” آژانس در توییتر نوشت. “دانشمندان در حال کار سخت برای تایید ایمنی از چند دارو برای این بیماری است.”

Oreoluwa Finnih ارشد بهداشت معاون فرماندار لاگوس نیز گفت: نیجریه “را به وحشت” و استفاده از مواد مخدر است.

“کلروکين است که هنوز در مرحله آزمایش در ترکیب با داروهای دیگر و هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده به عنوان یک درمان پیشگیرانه یا درمانی گزینه” Finnih گفت: خبری بلومبرگ.

رئیس جمهور تهمت توییتی در روز شنبه که:”هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

او افزود که FDA “نقل مکان کرد و کوه” که امیدوارم از درمان خواهد بود “قرار داده و در استفاده از بلافاصله.”

نیجریه گزارش شده 27 نفر از COVID-19 آن را به عنوان گسترش به بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان با توجه به آمار و ارقام از جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>