نایک گفت: Kobe Bryant کفش و لباس به فروش می رسد در وب سایت خود را پس از افسانه بسکتبال روز یکشنبه درگذشت انکار یک گزارش که آن را به حال به عمد yanked آنها برای خنثی کردن نمایندگان که ممکن است به دنبال سود کردن فاجعه است.

یک ESPN گزارش روز شنبه اشاره ناشناس نایک منابع به توضیح دهد که چرا خریداران جستجو برای برایانت-محصولات مارک در Nike.com شد را به یک شرکت بیانیه ای در مورد ستاره مرگ به جای یک لیست محصول به سادگی نشان می دهد که آنها “به فروش می رسد.”

اما در روز سه شنبه یک سخنگوی نایک انکار کرد که نایک کشیده بود هر کوبه برایانت کالا به جای آن گفت: تا به حال به سرعت به فروش می رسد.

یک منبع نزدیک به نایک گفت: ارسال این امر را حداقل چندین ماه برای نایک برای دوباره پر کردن آن Kobe Bryant موجودی. به جای نگه داشتن محصولات آنلاین نشان می دهد آنها تا به حال به فروش می رسد نایک تصمیم به خراب کردن همه تصاویر از محصولات این منبع گفت.

“این غیر معمول نیست برای یک وب سایت تجارت الکترونیک به رها کردن آیتم های که هیچ موجودی بنابراین مشتریان نیست نا امید در فکر این محصول در انبار” توافق تحلیلگر NPD مت پاول. “این محصولات نمی شد عمیقا نگردند آغاز خواهد شد.”

آن را نیز ممکن است نایک به دنبال کنترل برایانت موجودی به اثبات آن را به محافظت از نخبگان ورزشکاران با آنها این روابط گفت: ورزش, مشاور جو Favorito.

برایانت و 13 ساله دختر Gianna michaels, کشته شدند, همراه با هفت نفر دیگر هنگامی که هلیکوپتر آنها در پرواز بودند در سقوط نزدیک لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im