نایک تبدیل کفش کتانی مواد به صورت سپر پزشکی کارگران

بحث در مورد نسخه محدود Nikes.

کتانی نیروی عظیم منهدم کننده است که با استفاده از مواد از یکی از بهترین آن فروش کفش به صورت, ماسک های پزشکی کارگران. این شرکت در همکاری با بهداشت حرفه ای در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم (OSHU) — تصاویر منتشر شده از طراحی آن در روز سه شنبه.

چهره سپر با استفاده از یقه بالشتک هنگامی که معنای کفش به عنوان به خوبی به عنوان یک طناب کشی طناب برای نگهداری تجهیزات حفاظتی به صورت چسبیده به سلامت کارگر ، سپر نیز شامل TPU جزء از نایک — یکی از محبوب ترین شرکت کفش — در طراحی آن نیز هست.

تجهیزات مونتاژ خواهد شد “در یک ساده و نه فرآیند گام به گام” در نایک هوا تولید نوآوری امکانات در اورگان و میسوری ،

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گویند سلامت کارگران باید از پوشیدن چهره سپر مانند نایک زمانی که آنها نمی باید سخت تر-اتصالات ماسک صورت — و یا در ترکیب با ماسک های خانگی.

“نایک سخاوتمندانه پاسخ به COVID-19 بحران کمک می کند تا برای القای یک لایه از اعتماد به نفس و پشتیبانی از کارکنان بهداشتی درمانی که ما با خیال راحت می توانید انجام شغل ما به انجام” میکو Enomoto, M. D., دانشیار بیهوشی و بعد پزشکی در OHSU دانشکده پزشکی در بیانیه ای گفت.

اردن-ساز گفت که آن را تحویل اولین محموله به OSHU در جمعه, آوریل 3.

نایک اعلام می آید تنها چند روز پس از اپل نشان داد طراحی خود را برای تنظیم صورت سپر.

این غول تکنولوژی قصد دارد به کشتی به بیش از 1 میلیون و مشاهده از طریق سپر هر هفته از طریق “شرکت گسترده تلاش” تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. دسته اول تحویل داده شد در هفته گذشته به قیصر امکانات بیمارستان در کالیفرنیا سانتا کلارا دره جایی که آنها دریافت ستایش از پزشکان کوک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>