نیسان و هوندا به کردند ما کارگران به عنوان تقاضا برای خودروهای sputters

نیسان و هوندا در روز سه شنبه گفت که آنها تا به حال furloughed هزاران نفر از کارگران در ایالات متحده عملیات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش تقاضا برای خودرو در کشور است.

سخنگوی هوندا که در مورد استخدام 18,400 کارگران در گیاهان در آلاباما ایندیانا و اوهایو گفت: خودروساز ژاپنی خواهد تضمین حقوق از طریق پنج شنبه, داشتن حالت تعلیق عملیات بر روی 23 مارس. گیاهان بسته خواهد شد از طریق آوریل 1.

نیسان گفت: آن را به طور موقت تخمگذار کردن حدود 10000 ما کارگران ساعتی موثر مارس 6. آن را به حالت تعلیق عملیات در آن ما امکانات تولید از طریق اواخر ماه آوریل با توجه به تاثیر شیوع.

عملیات در هوندا Powersports گیاه در کارولینای جنوبی که باعث می شود وسایل نقلیه همه زمین (ATVs) شده اند به حالت تعلیق در پس مارس 26.

خودروسازان در حال مواجهه با یک کاهش چشمگیر در فروش در آمریکا و جهان به دومین بازار خودرو پس از برخی از کشورهای محروم فروشندگان از فروش اتومبیل های جدید در حالی که “stay-at-home” سفارشات در محل هستند. فیات کرایسلر در دوشنبه تمدید آن shutdown از آمریکا و کانادا گیاهان تا زمانی که ممکن است 4.

تویوتا متوقف کرده است آن آمریکا و کانادا تولید از طریق مارس 17. یک سخنگوی تویوتا گفت: آن را نمی furloughed وقت ما کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>