نیسان شکایت خود را فراری رئیس سابق Carlos Ghosn روز چهارشنبه در تلاش برای جبران حداقل 90 میلیون دلار خسارت برای خود ادعا مالی كرده است ،

پول, ژاپنی, غول خودرو است که به دنبال در طرح دعوی در دادگاه واصل در ژاپن یوکوهاما دادگاه منطقه ناشی از Ghosn را سال “سوء رفتار و فعالیت های جعلی” — از جمله سوء استفاده از نیسان دارایی و نقض خود را امانتی وظیفه این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

کت و شلوار می آید و حدود شش هفته پس از Ghosn, 65, قلم وثیقه و ساخته سینمایی فرار به لبنان از ژاپن که در آن او روبرو مالی-اتهام جرم ناشی از تصدی خود در نیسان که در آن او به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. او تخلف را رد کرده است.

نیسان گفت: آن را محاسبه آن ادعا می کنند از 10 میلیارد ین است که بر اساس Ghosn اجاره-رایگان باقی می ماند در خارج از کشور اموال خصوصی خود را با استفاده از جت های شرکت و پرداخت او به خواهر و وکیل شخصی اش در لبنان است.

این رقم — که این شرکت انتظار دارد که افزایش — همچنین عوامل در هزینه های وابسته به نیسان داخلی بررسی Ghosn را به اتهام تخلفات حقوقی و تنظیم مقررات و هزینه های این شرکت متحمل شده در آمریکا و ژاپن و هلند و جاهای دیگر با توجه به انتشار اخبار.

نیسان گفت: ممکن است جداگانه اقدام قانونی علیه Ghosn بیش از خود را “بی اساس و اظهارات توهین آمیز” در مورد این شرکت پس از فرار به بیروت. او در یک کنفرانس خبری وجود دارد در ماه ژانویه است که در آن او را متهم نیسان و مقامات ژاپنی در حال اجرا یک “کمپین اسمیر” در برابر او.

Ghosn ادعا که نیسان مدیران ginned تا اتهامات علیه او را زیرا آنها می ترسند این شرکت را تحت کنترل رنو خودروساز فرانسوی است که او نیز منجر شده است.

“برخی از ما دوستان ژاپنی فکر می کردم تنها راه برای خلاص شدن از تاثیر رنو در نیسان به خلاص شدن از شر من” Ghosn گفت: در ماه گذشته.

نیسان شکایت کرد Ghosn یک روز قبل از آن میله میله به مختصر سرمایه گذاران در عملکرد مالی خود در سه ماهه چهارم سال گذشته است. این شرکت در گزارش سه ماهه اول خود را از دست دادن از مارس 2009 در میان flopping فروش گزارش رویترز روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی