NJ خانواده خشمگین پس از کلیسای کاتولیک را رد می کند پسر مبتلا به اوتیسم برای اولین بار و همدلی

نیوجرسی خانواده است تا در آغوش پس از خود را غیر کلامی مبتلا به اوتیسم پسر رد شد اولین عشای ربانی در کلیسای کاتولیک محلی — جرقه رسانه های اجتماعی طوفان.

جیمز و نیکول LaCugna گفت: آنها ویران شد که سنت Aloysius کلیسا در جکسون, NJ, به آنها گفت که پسر خود را, آنتونی, 8, آیا دیدار با الزامات همدلی زیرا او “قادر به تعیین حق از اشتباه” خانواده نوشت: در Facebook شنبه.

این پست در حال حاضر بیش از 8,600 سهام و 3,400 نظرات.

“قلب شکسته” نیکول LaCugna گفت: پست پنج شنبه. “من اول فکر کردم چگونه می توانم شما را به یک کودک است که یکی از فرزندان خدا و می گویند که او به اندازه کافی خوب نیست اساسا به ساخت سوگندی?

“وجود دارد هیچ تبعیض که در کتاب مقدس” او گفت:. “همه برابر است. همه توسط خدا خلق شده بود. پسر من ساخته شده بود راه او را چون خدا می خواست او را به این راه.”

صمیمیت و همدلی بخشی جدایی ناپذیر از کاتولیک عبادت شامل مصرف نان و شراب نماد جسم و خون عیسی مسیح است.

با توجه به ایالات متحده آمریکا, کنفرانس اسقف های کاتولیک یک فرد دریافت و همدلی باید “تشخیص بدن مسیح از مواد غذایی عادی” حتی اگر که اتفاق می افتد “از طریق شیوه حرکت و یا محترمانه سکوت به جای شفاهی.”

این کنفرانس می گوید که “معیار برای پذیرش ربانی مقدس همان است که برای افراد با معلولیت های فکری و توسعه به عنوان برای همه افراد.”

Anthony LaCugna
آنتونی LaCugna

این کشیش جان Bambrick پاستور در سنت Aloysius نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

در یک Facebook پست در روز چهارشنبه کلیسا گفت: “اصلی دستورالعمل” برای دریافت و همدلی “دولت است که یک کودک باید یک پایه ابتدایی و ساده فهم درست و نادرست است.”

“از شنبه ما شده اند تحقیق در مورد چگونه ما می تواند بهترین کمک به ترین عمیقا غیر فعال در یک راه بهتر” پس از گفت. “مفهوم اساسی است که کودک باید  اند درونی رابطه معنوی با خدا و این کافی خواهد بود در این موارد خاص….”

اما نیکول LaCugna گفت که نمی آورد آنتونی هیچ کمکی به صمیمیت و همدلی.

“می گویند نیست در آن وجود دارد که پسر من خواهد ساخت ربانی,” او گفت: پست. “آن می گوید: آماده سازی برای سوگندی. به طوری که در این سال ؟ است که در سال آینده ؟ ما نمی دانیم.”

“من احساس می کنم که این همه برای دریافت اخبار رسانه های کلیسا بازگشت و پدر را,” او اضافه شده است. “من احساس می کنم آن است که از یک جای خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>