نیوجرسی انسان را تهدید ملک مدیر یک یهودی دلی که در آن سه نفر را به ضرب گلوله کشته شدند در طول یک حمله هدفمند در ماه دسامبر دادستان گفت.

تیلور Stackhouse, 38, جرسی سیتی متهم شد پنج شنبه با ساخت terroristic تهدید و تعصب ارعاب برای ساخت چندین شوم اظهارات روز سه شنبه به یک Hasidic مرد در لباس سنتی یهودی لباس به عنوان او خارج شد یک ساختمان که در آن Jersey شهرستان سوپر مارکت یهودیان قرار گرفته است, Hudson County, دادستان استر سوارز اعلام کرد.

دادستان گفت: هیچ آشکار پیوند بین Stackhouse و دسامبر. 10 حمام خون در مارتین لوتر کینگ درایو فروشگاه مواد غذایی که در آن افراد مسلح دیوید اندرسون و فرانسین گراهام کشته دلی مالک لی Mindel Ferencz, 33, تحویل کارگر داگلاس میگوئل رودریگز 49 و 24 ساله مشتری موشه دویچ در چه شهر جرسی شهردار استیون Fulop مشخص می شود به عنوان یک “هدف” حمله.

Ferencz یک مادر از سه و دویچ بودند بروکلین بومی. Ferencz برادر در قانون مایر Ferencz گفت: پست او و شوهرش, موشه Ferencz خریداری Jersey شهرستان فروشگاه سه سال پس از حرکت از بروکلین.

قبل از آن که روز اندرسون و گراهام بودند که کشته شده توسط پلیس در طول یک ساعت-طولانی تیراندازی در اغذیه فروشی نیز به ضرب گلوله کشته Jersey شهرستان Det. یوسف مهر — یک زن 55 ساله متاهل و پدر پنج – در Bayview گورستان. این حمله پس از مشخص شده است به عنوان یک جرم و جنایت نفرت با ما وکیل دفتر سوارز گفت.

Stackhouse شد و به بازداشت بدون حادثه نیز رو به یک خرده نظم افراد اتهام آزار و اذیت دادستان گفت.

در یک بیانیه دو روز پس از حمله ای که در سمت چپ شش مرده فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی به نام برای ضربات پنالتی به یک بیدارباش برای هر کسی که انکار “جزر و مد افزایش نفرت” در دولت و در سراسر کشور.

“این است که ما سیگنال به گرد هم می آیند به عنوان گسترده نیوجرسی خانواده ما هستند و پیمان برای از بین بردن نفرت در همه اشکال آن” مورفی گفت. “این هم مدرک که سوراخ در کشور ما قوانین اسلحه در حال شکست جوامع ما. ما نمی توانیم صبر کنید تا یکی از گلهای تروریستی پر از نفرت و خم در قتل می شود دست خود را بر روی یک سلاح دوره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im