NJ سربازان دولت نجات انسان از کامیون فقط قبل از انفجار, ویدئو نشان می دهد

دو تفکر سریع نیوجرسی سربازان دولت کشیده و از آتشین تراکتور-تریلر این هفته فقط چند ثانیه قبل از آن منفجر شد دراماتیک فیلم را نشان می دهد.

این فیلم نشان می دهد سپاهی رابرت ترلتن انجام نامربوط توقف ترافیک بعد از ظهر دوشنبه در عازم شمال بزرگراه میان ایالتی 287 در شهرستان بریجواتر زمانی که او شنیده ام یک دکل بزرگ با شدت بهم زدن به یک guardrail در این نزدیکی هست و بلافاصله تبدیل شدن به فرا گرفته در شعله های آتش.

“تو خوبی!” ترلتن راننده گفت. “از اینجا دریافت کنید!”

ترلتن شتافت به پلیس SUV و درخواست اضطراری پشتیبان گیری از آتش و پیراپزشک مقامات به عنوان او به سرعت به محل سقوط تصویری را نشان می دهد.

“کامیون در آتش, راننده داخل” ترلتن دیوانه وار گفت: یک توزیع کننده است.

این سرباز پس از آن شروع به پریدن کرد از SUV خود را و به سرعت از سمت سوزش تراکتور-تریلر که در آن دولت پلیس سرهنگ ادوارد Ryer بود که رانندگی از محل کار به خانه در تلاش بود به جلو راننده کامیون از تاکسی تصویری را نشان می دهد.

“برو! برو!” ترلتن فریاد زد. “شما باید بروید! ما باید بروید!”

دو گارد اقدام به جلو راننده از تراکتور-تریلر چند لحظه قبل از آن بالا رفت و در شعله های آتش این فیلم را نشان می دهد.

ناشناس راننده که تنها جراحات جزئی در نظر گرفته شد به Morristown مرکز پزشکی برای ارزیابی است. علت سقوط همچنان تحت بررسی مقامات گفت.

پلیس ایالتی در ضمن ستایش troopers برای شجاع اقدامات در Facebook پست در روز سه شنبه.

“خود را سریع و قاطع اقدامات اعتباری به بخش و نمونه ارزش های اصلی ما افتخار وظیفه وفاداری” آژانس های اجرای قانون نوشت.

یک نفر که گفت: دیدم چشمگیر انفجار معتقد است که سربازان را نجات داد راننده کامیون ،

“به عنوان یک 30+ سال کهنه یک volunteer fire department من را دیده اند برخی از صحنه های افتضاح در بزرگراه در این منطقه” یک مرد نوشت. “این یکی از بدترین. اما برای شجاعت از این جریمه سربازان و انسان نتیجه خواهد [باید] شده است کاملا متفاوت است. خدا شما را برکت دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>