NJ حمل و نقل راننده اتوبوس به اتهام قتل مسافر و پوشش آن را

یک NJ حمل و نقل راننده اتوبوس به ضرب زد یک مسافر که او برای اولین بار کشیده پایین خیابان با بازوی خود را در درب — و او بعد از آن دروغ در گزارش او و تلاش برای فرار از کشور, مقامات گفت.

Fayola Howard, 34, بود می خواستم برای فضایی قتل پس Jan. 31 و پلیس در نهایت به او روز سه شنبه در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی به عنوان او تلاش برای فرار از شهرستان به گفته مقامات و مدارک دادگاه.

منابع پلیس گفت: Howard شد تلاش برای فرار به ترینیداد هر چند این جزیره کارائیب ملت است استرداد قرارداد با ما است.

سوابق دادگاه به دست آمده توسط پست که در زمینه Essex County Superior Court اواخر ماه گذشته رنگ یک پرتره از یک خونسرد راننده اتوبوس که نادیده گرفته درخواست برای کمک از مسافر کوین توماس و تلاش برای پنهان کردن این حوادث که منجر به نیوآرک مرد وحشتناک مرگ است.

هوارد متهم از بسته NJ حمل و نقل, اتوبوس,’ درب جلو در کوین توماس’ ساعد به عنوان او تلاش برای دوباره وارد اتوبوس با زن خود که امیدوار بود پشت در برای گرفتن وسایل شخصی است که او را با توجه به استشهاد از علت احتمالی.

توماس زد: “در راننده به او اجازه دهید و راننده فریاد زد پشت در او را” به عنوان 55 ساله مرد زد کنار اتوبوس در سنفورد خیابان در نیوآرک دادگاه اسناد می گویند.

لحظاتی بعد توماس جابجا شدم رایگان — اما اتوبوس او را به قطع آن را به عنوان تبدیل حق در ورنون محل او را با ضربه زدن به زمین و در حال اجرا او را بیش از این مقاله می گویند.

“به عنوان مسافر فریاد زد و یکی دیگر از وسیله نقلیه در ترافیک اقدام به پرچم راننده… را به توقف” هوارد نادیده گرفته و خود را به گریه و ادامه داد: رانندگی با توجه به استشهاد.

توماس درگذشت یک هفته بعد از آسیب های خود را, مقامات گفت.

زمانی که راننده اتوبوس ظ گزارش او از سمت چپ که توماس به حال بازوی خود را در گیر درب و “اظهار داشت که او اجتناب از تماس با او را به عنوان او زد کنار اتوبوس” دادگاه مقاله می گویند.

هوارد که شروع به رانندگی برای حمل و نقل آژانس در اوت. سال 2016 کشیده شد از مسیرهای حادثه یک NJ حمل و نقل سخنگوی گفت. معلوم بود اگر راننده اتوبوس باقی مانده در حقوق و دستمزد.

یک وکیل برای Howard بلافاصله نمی تواند رسید.

هوارد نیز رو به اتهام ترک صحنه تصادف و دستکاری با سوابق سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>