نیوجرسی سفر برنامه ریز شناخته شده برای خود را kitschy تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود خودی اطلاعات به سرقت رفته از یک رقیب برای راه اندازی مبتنی بر ایمان مسیحی تور بخش جدید طرح دعوی در دادگاه مدعی.

استیو Perillo ترین شناخته شده برای خود تبلیغات هاوکینگ, سفر به ایتالیا گفته می شود آب پز یک کارمند در ایمان مبتنی بر سفر شرکت Homeric تورهای پس از دو توطئه برای استفاده از Homeric اختصاصی اطلاعات برای ساخت Perillo را با نام تجاری.

Homeric شکایت کرد Perillo تور و خود را کارمند سابق جان Klados اوایل این هفته برای سرقت الهی آن داده ها در “ایمان مسیحی” تورهای که اجازه مهمان “ردیابی مراحل عیسی در سراسر اسرائیل برای سفر به ایتالیا به نمایش کفن تورین, به دنبال رد پای از پولس رسول در قبرس” طرح دعوی در دادگاه واصل اواخر روز شنبه در منهتن مدنی دادگاه مدعی.

Klados اتهام دریافت حدود 20 اختصاصی اسناد شامل بروشور و برنامه های سفر برای Homeric مذهبی تورهای — سپس با دست آنها را به Perillo پس از ترک پست خود به عنوان Homeric معاونت فروش برای یک فرفره در Perillo در ماه ژانویه است.

“به منظور توسعه و فروش این سفر منحصر به فرد بسته Homeric اتحاد های بی شماری صرف وقت و پول و منابع توسعه روابط با فروشندگان کشورها و مشتریان” شرکت اظهار داشت: در مدارک دادگاه ظ روز شنبه “و همچنین اختصاصی تجزیه و تحلیل بودجه و اسرار تجاری است که Homeric استفاده برای رقابت در رقابتی صنعت سفر.”

Homeric ارائه ایمیل مبادلات بین Perillo و Klados قدمت آن به مارس 2019 که نشان می دهد این دو بحث Homeric اطلاعات مالی آنها به عنوان رسم به راه اندازی یک شبیه مبتنی بر ایمان تور در Perillo با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“من دوست دارم ایمان در بازار و من می دانم که Perillo تورهای خواهد بود در آن – به خصوص کاتولیک تورهای” Perillo نوشت: به Klados در ماه نوامبر با توجه به مدعی.

Homeric صادر شده بس-و-دست برداشتن از نامه بیش از ایمیل و خواستار آن داده می شود اما Perillo نمی مطابق طرح دعوی در دادگاه مدعی.

Perillo تبدیل شده است تا حدودی از نام خانواده شهری در منطقه خود را سفت تور تبلیغات در حال اجرا برای چند دهه. در سال گذشته SNL spoofed نقاط با آدام سندلر پوشیدن جعلی ریش و کت و شلوار قهوهای مایل به زرد به طنز Perillo در “رومانو تورهای” طرح.

“برای دو نسل خانواده من ارائه با کیفیت بالا و تور از ایتالیا به مردم از سراسر جهان — اما اغلب لانگ آیلند و نیوجرسی” سندلر شوخی.

Perillo تورهای بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im