نیوجرسی با کروناویروس که به جعلی با نام و آدرس و بالاخره

نیوجرسی زن مبتلا به کروناویروس که موجب تعقیب جنایتکاران پس از دادن یک غلط نام و آدرس خود را زمانی که او بود تست شده یافت شده است.

این زن ناشناس آزمایش مثبت برای این ویروس در روز شنبه در شرق نارنجی بیمارستان عمومی شهردار نیوآرک Ras Baraka گفت: روز سه شنبه در یک پیام ویدئویی.

“یک تست مثبت بود و بازگشت او ارائه شده نادرست نام و نیوآرک آدرس” Baraka گفت.

شهرستان مقامات بهداشت در پاسخ به این محل ارائه شده توسط این زن اما پیدا کردن او در خانه است. با استفاده از امکان فیلم از زن از بیمارستان پلیس نیوآرک شد و پس از آن وظیفه ردیابی او را در برکه گفت.

“از آنجا که شما به غلط نام دلیل این که شما به یک آدرس غلط خود شما را, و بسیاری از, بسیاری از مردم در معرض خطر” شهردار گفت.

“نه تنها فقط در شهر نیوآرک اما تمام شهرهای اطراف در این دولت نیز هست.”

فقط دو ساعت پس از پرداختن زن به طور مستقیم گفتن او بلافاصله پس از بازگشت به بیمارستان — مسئولان شهرستان در نیوآرک واقع زن Baraka توییتی.

شهردار نیز تهدید به اقدام قانونی به زور به بیمارستان برای ارائه به عنوان بسیاری اطلاعات شناسایی خود را به عنوان ممکن است در تلاش برای پیدا کردن او را.

Baraka کاهش یافته است که نشان می دهد دقیقا همان جایی که بود در بر داشت در طول یک مجازی تاون هال پنج شنبه شب.

“او در خانه اش و قرنطینه شده در صفحه اصلی و در بخش بهداشت و درمان در حال بررسی است در دوره ای به مطمئن شوید که او همچنان به قرنطینه” Baraka گفت. “اگر شما قرار است به قرنطینه می شود و شما باید به آن جدی است.”

یک پیام به دنبال اطلاعات اضافی دربارهی زن از Baraka دفتر بود فورا بازگشت و بعد از ظهر چهارشنبه.

از روز شنبه وجود دارد 267 تایید موارد coronavirus در نیوجرسی با توجه به وزارت بهداشت داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>