رئیس جمهور تهمت آزمایش شد برای coronavirus پس از تکان دادن دست و پرواز در نیروی هوایی یک جمهوری خواه کنگره در معرض COVID-19.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام میگه تست شد لازم نیست به دلیل تهمت است نه نشان دادن علائم و قانونگذاران نیست تایید به توان و حذف.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم” گریشام گفت. “رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را.”

گریشام افزود: “در هر زمان CDC دستورالعمل های پزشکی حرفه ای باید پایه تست گیری بر روی علائم بیمار و تاریخ قرار گرفتن در معرض.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست در روز جمعه با گرجستان Rep. داگ کالینز و مشترک نیروی هوایی یک پرواز در روز دوشنبه با فلوریدا در کنگره مت Gaetz — هر دو آنها در حال حاضر تحت self-قرنطینه پس از یادگیری در بعد از ظهر دوشنبه آنها تعامل با آلوده در اخیر محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافتی رئیس ستاد علامت مراتع یک کارولینای شمالی, کنگره همچنین اعلام کرد اواخر روز شنبه او را به خود قرنطینه پس از تعامل با انسان که آزمایش مثبت در نیوجرسی پس از خروج از کنوانسیون که به پایان رسید Feb. 29. این معلوم نیست چه برخوردهای مراتع با مغلوب ساختن پیشی جستن بین تاریخ CPAC و دوشنبه.

ویروس اعتقاد بر این است که دوره کمون تا 14 روز. در سطح جهانی آن را نیز آلوده کرده است بیش از 100 ، 000 نفر از ماه دسامبر کشته و بیش از 3000. بیش از 600 نفر آلوده در ایالات متحده با خوشه های بزرگ در کالیفرنیا ایالت فلوریدا و نیویورک.

تنفسی اشکال در درجه اول جان افراد مسن به گفته مقامات بهداشتی. مغلوب ساختن پیشی جستن است 73.

دو دیگر انتخاب اوباما — سناتور. تد کروز از تگزاس و تشکر. پل Gosar آریزونا — تحت self-قرنطینه پس از ملاقات با همان مرد به عنوان دیگران در CPAC. یک دموکرات در کنگره جولیا Brownley کالیفرنیا نیز روز دوشنبه اعلام کرد او در معرض ویروس اما مشخص نیست که در آن.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام خواهد شد یک طرح محرک اقتصاد از جمله کاهش مالیات پس از داو سقوط از 2000 امتیاز در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی