بیشتر گلف در نیویورک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

این حزب بیش از نیویورک گلف بازان.

در حالی که تمام زمین های گلف در نیوجرسی بسته شده اند به مدت دو هفته تحت رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی فرمان اجرایی به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران های بسیاری در نیویورک — از جمله Westchester County دوره ها و ایالت نیویورک پارک دروس مانند اینوود شده و با باز و پر رونق کسب و کار در این خیلی گرم بهار.

همانطور که از شنبه, اگر چه, همه, نیویورک, دوره های گلف است که نیاز به کارکنان برای اجرای آنها دستور داده شده است به این دلیل که ایالت نیویورک و ایالت نیویورک شرکت توسعه روشن آن دسته از کارکنان به عنوان غیر ضروری کارگران است.

این آمد در یک صادر مشورتی تحت عنوان “راهنمایی برای تعیین اینکه آیا یک کسب و کار سازمانی است که موضوع را به نیروی کار کاهش اخیر تحت دستور اجرایی.”

قبلی سفارش نمی به طور خاص به توصیف گلف به عنوان غیر ضروری کسب و کار در آن لیست ضروری اشخاص توسط دولت امپراتوری و توسعه و دولت های توسعه اقتصادی بازو.

جدید ارشاد صادر شد پنج شنبه توسط Empire State توسعه به طور خاص بیان کرد که دوره های گلف هستند “ضروری کسب و کار” تحت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مکث سفارش.

بسته شدن گلف اعتقاد بر این است به طور موثر از طریق آوریل 29, هر چند تعدادی از دوره های آموزشی در ملاقات منطقه در حال حاضر هشدار داده مشتریان خود را که آنها می تواند بسته به ممکن است. اینوود به عنوان مثال گفت: در آن وب سایت است که آن بسته خواهد شد تا زمانی که ممکن است 7. این Westchester County, دوره های بیش از حد نیست با توجه به بازگشایی تا زمانی که ممکن است.

“آنچه در روز” Brian Mahoney مدیر اجرایی شهری انجمن گلف گفت: پنج شنبه شب. “من آگاه هستم از هر دوره خواهد شد که عامل به عنوان یک کسب و کار شروع [جمعه].”

ماهانی گفت: او تفسیر نمی کند منظور به عنوان فراخوانی برای مردم را به بازی گلف.

“بر اساس فهم جمعی ما منظور اجرایی نمی ناکرده انسان از برگزاری باشگاه های گلف و نوسانی آنها” Mahoney گفت. “اما این همه در مورد نیروی کار است. منظور اجرایی را پوشش می دهد کسب و کار از گلف. هیچ گلف می تواند به عنوان یک کسب و کار است.”

ماهانی گفت: آخرین سفارش “گیج کننده است چرا که امروز ما در تفسیر واقعا تغییر آنچه ما می دانستیم که سه هفته پیش است.”

یک بیانیه مشترک نوشته شده توسط MGA و منتشر شد پنج شنبه شب به عنوان خوانده شده در قسمت: “امروز هدایت فراهم می کند اطلاعات بیشتر در مورد این که آیا کسب و کار سازمانی است که موضوع را به نیروی کار کاهش زیر اخیر اجرایی سفارش. ما فراموش نمی به عنوان خوانده شده راهنمایی به عنوان موثر بر مستندات فعالیت های تفریحی در زمین گلف. هدایت آدرس های کسب و کار از گلف و ارتباط از امکانات گلف به کارکنان خود را و بیشتر تاکید می کند که کسب و کار از گلف است که غیر ضروری است.’

“هدایت است که مطابق با مواضع ما در خصوص اجرایی سفارش 202.6; است که گلف عامل کارکنان مانند استارت قفل-اتاق خدمه و مشابه دیگر کارکنان منوط به موجود stay-در-خانه سفارش. هیچ چیز در امروز هدایت و پشتیبانی این نتیجه رسیدند که گلف به عنوان خالص فعالیت های تفریحی, بازی های برگزار شده مطابق با CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل و سلامت دیگر پادمان ممنوع است یا خصوصی که زمین گلف باید قفل دروازه های خود را به کاربران به سادگی حمل و نقل خود را در کیسه و یا راه رفتن برای ورزش است.

“ما views صادر شده به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد به اعضای ما در تلاش برای ترویج مطابق تفسیرهای مختلف سفارشات و دستورات مربوط به گلف, در دوره های اعلام شده در ارتباط با COVID-19 شیوع. می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که تفاسیر ما از جمله سفارشات و دستورات در نهایت سازگار با قصد از نهادهای دولتی صدور چنین دستورات و احكام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im