هیچ نوح Syndergaard را تامی جان عمل جراحی نقض نمی کند coronavirus قوانین

انتخابی یا غیر انتخابی?

به عنوان شهر نیویورک ممنوعیت غیر انتخابی عمل جراحی نوح Syndergaard را تحت تامی جان عمل جراحی پنج شنبه به تعمیر یک پاره اولنار وثیقه رباط دست راست آرنج در بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی در وست پالم بیچ فلوریدا.

اما با فلوریدا نیز محدود عمل جراحی به روش های ضروری در طول COVID-19 شیوع این پرسش که آیا Syndergaard وضعیت متناسب با معیارهای.

با توجه به یک صنعت منبع پارچ و تیم گفته شد Syndergaard است بشدت پاره UCL حاد فشرده سازی از عصب اولنار. Syndergaard و این تیم شد گفت: با توجه به منبع این بیماری متناسب با عمل جراحی ضروری دستورالعمل.

در وب سایت خود HSS فلوریدا می گوید آن را ارائه می دهد سرپایی و مراقبت های ارتوپدی — از جمله خدمات تشخیصی — جراحي سرپايي, توانبخشی و ورزش عملکرد برنامه.

نوعی ناتوانی برای تامی جان عمل است 14-15 ماه معنی Syndergaard به احتمال زیاد نمی تواند آماده به زمین برای متس دوباره حداقل تا ژوئن 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>