هیچ کس می خواست این NYCFC شکست مفتضحانه

فکر می کنم بی دست و پا.

فکر می کنم ناراحت کننده است.

فکر می کنم ناراضی — برای همه درگیر.

این عجیب و غریب پس زمینه به چهارشنبه شب لیگ قهرمانان کونکاکاف تیم های New York City FC و آگهی San Carlos کاستاریکا است. NYCFC برنده 1-0 در نیمه اول هدف توسط الکساندر Callens برای پیشبرد به این مسابقات چهارم و دور موجب 6-3 دانه.

آه و بازی در ردبول آرنا.

بله ردبول آرنا — قلمرو دشمن دن از NYCFC شدیدترین رقیب قرمز گاو نر در هریسون (آرکانزاس), N. J., عرصه ای که در آن NYCFC شده بود 1-7-1 تمام وقت بوده و outscored 20-6.

به عبارت دیگر: NYCFC رقابت در این مسابقات معتبر برای اولین بار در تاریخچه باشگاه موجب آن اول محل پایان در کنفرانس شرق MLS فصل گذشته مجبور شد برای بازی در آن “خانه” بازی در این سری در چه بوده است House of Horrors برای باشگاه پس از آن وارد MLS در سال 2015.

استادیوم یانکی است که در خدمت به عنوان NYCFC خانه برای گذشته پنج فصل به عنوان باشگاه جستجو ناموفق برای خود فوتبال-ورزشگاه خاص در دسترس بود دوشنبه شب به خاطر این زمینه آن است که هنوز هم در حال “تصفیه شده.”

همین کار را برای سیتی زمینه است.

NYCFC به دنبال تمام گزینه های دیگر از ردبول آرنا از جمله در سنت جان که رد شد کونکاکاف مقامات.

“ما واقعا می خواهید به بازی در خانه” NYCFC مربی Ronny Deila که در فصل اول خود را با باشگاه گفت: قبل از بازی. “همه موافق است که آن چیزی نیست که ما می خواهیم.”

NYCFC was forced to play a home game at Red Bull Arena.
NYCFC مجبور شد به بازی یک بازی خانگی در ردبول آرنا.Stefan ارمیا

نبود چه کسی می خواست.

نه NYCFC بازیکنان و طرفداران خود تعدادی از آنها را تحریم جمعه را مطابقت. آنها به تماشای بازی در یک نوار های ورزشی در سراسر خیابان را از استادیوم یانکی به جای استفاده از بلیط های رایگان NYCFC ارائه شده به ردبول آرنا که در آن کمتر از 1000 طرفداران تماشا.

نه Red Bulls که از آن ساخته شده به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات دو فصل گذشته بدون شکستن از طریق به فینال و حقيقت را دوست داشته است بازی تیم سان کارلوس در شب چهارشنبه.

و قطعا نمی Red Bulls طرفداران که تبدیل کردم افزایش سرعت NYCFC و عشایری وجود به ورزش است. Red Bulls توییتر در overdrive در هفته های اخیر بیش از NYCFC نیاز به بازی این بازی در خانه خود را.

“من دوست ندارم ایده این باشگاه که ظاهرا نشان دهنده شهر نیویورک در حال بازی یک بازی خانگی در هریسون (آرکانزاس) (سوم دولت آنها به نام خانه) اما این بسیار شرم آور به NYCFC از #RBNY” توییتی @Metros96.

“NYCFC ندارد و یک رکورد خوب بازی وجود دارد بنابراین … لذت ببرید!” توییتی @DammnnitDan.

به NYCFC اعتبار آنها نیست spooked توسط این واقعیت است که سن کارلوس چادری به رنگ قرمز گاو نر قرمز و حتی تا به حال یک مهاجم پوشیدن شماره 99 (Omar براون) همان تعداد به عنوان چندساله NYCFC قاتل بردلی رایت-فیلیپس, تن در روز به عنوان Red Bulls’ تیرانداز از خفا.

“من تنها شده است از دست دادن در اینجا, بنابراین من لازم نیست که هر گونه خاطرات خوب اینجا خیلی خوب آن را به اولین پیروزی در اینجا” NYCFC مدافع آنتون Tinnerholm با لبخند گفت: بعد از بازی.

“این وضعیت آسان به بازی در رقیب خود را جای” NYCFC دروازه بان شان جانسون گفت. “اما برای ما تمرکز صرفا بر آمدن به اینجا و اجرای آنچه که ما نیاز به انجام برای رسیدن به دور بعدی با این امید که [‘صفحه اصلی’] محل برگزاری متفاوت خواهد بود دفعه بعد.”

پیروزی منتقل NYCFC به دور چهارم مقابل برنده استقلال در اواخر مسابقه بین Tigres UANL مکزیک و Alianza FC از ال سالوادور. هر چند هیچ برنامه اعلام شده بود که از شنبه شب آن را اعتقاد بر این NYCFC برگزار خواهد شد برای اولین بار پا به احتمال زیاد در مارس 10, 11 یا 12 و “خانه” برگزاری است که هنوز به تعیین خواهد شد.

Many fans protested the game.
بسیاری از طرفداران اعتراض بازی.

“البته ما می خواهم به بازی در خانه, اما ما نمی دانیم که چه اتفاقی قراره بیافته” Deila گفت.

گزارش اخیر نیویورک تایمز گفت: باشگاه هفت سال جستجو برای یک خانه دائمی ممکن است به پایان آمدن با امکان خصوصی تامین می 25,000 صندلی ورزشگاه در برانکس جنوبی به عنوان بخشی از یک دستور توسعه پروژه است. حتی اگر این طرح باعث می شود آن را تصویب از طریق تمام مراحل ساخت و ساز نمی خواهد شروع حداقل تا سال 2022 است و می تواند چند سال برای تکمیل.

بنابراین NYCFC وجود به عنوان شهروندان درجه دوم خود را در “صفحه اصلی” ورزشگاه ادامه خواهد داد.

فکر می کنم در مورد یانکی ها نیاز به بازی در یک بازی خانگی در سیتی زمینه و یا رنجرز نیاز به بازی یک بازی بزرگ در ناسائو سالن بزرگ و یا نیکز نیاز به بازی یک بازی بزرگ در بارکلیز سنتر. در واقع ذهن هرگز که یکی از آخرین. اما شما نقطه دریافت کنید.

این است NYCFC وجود آنها عادی است.

به قرض گرفتن آنچه تبدیل شده است بارها مورد استفاده عبارت از جت مربی آدم Gase: “این ایده آل نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>