نوح Syndergaard موفق تامی جان عمل جراحی

نوح Syndergaard را تامی جان عمل جراحی رفت و همانطور که انتظار می رود روز پنجشنبه متس کرد.

Right-hander خواهد شد 12-15 ماه است که او را کنار خواهد برای همه از هر بخشی — در صورت وجود — است بازی های برگزار شده از سال 2020 فصل و حداقل تا آغاز سال آینده.

هر زمان که بیس بال می کند و از سر بعد از اینکه به حالت تعلیق در اوایل این ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس از دست دادن Syndergaard به این معنی است که ریک Porcello مایکل Wacha و استیون Matz تمام خواهد شد در چرخش است.

در ابتدا متس تا به حال شش اسلحه برای پنج نقاط با اعتقاد به این که Wacha و Matz خواهد نبرد برای فینال حافظه در چرخش است. از دست دادن Syndergaard همچنین بدان معنی است که آنها باید کمی عمق چرخشی اگر آنها از دست دادن یکی دیگر از استارت به آسیب است.

Syndergaard تحت این روش در غرب پالم بیچ فلوریدا. گفتنی پست مایک پوما که Syndergaard مورد بررسی قرار گرفت توسط دکتر دیوید Altchek و دریافت نظر دوم از دکتر نیل ال Attrache و عمل متناسب با دستورالعمل های لازم برای روش های ضروری در یک زمان بیشتر آنها به تعویق افتاده است, حفظ منابع زیر COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>