نوح Syndergaard با استفاده از متس’ shirtless, ترول به مسخره Astros

نوح Syndergaard در زمان بازیگوش ضربه تند وشدید زدن در Astros پس از متس هم تیمی های trolled او با کار کردن shirtless در طول روز تمرین در پورت سنت لوسی.

Right-hander را بازتوییت کرد یک ویدیو ارسال شده توسط متس تیم کار کردن shirtless بازی با پیغام زیر: “برخی از مونتاژ مورد نیاز است. Buzzers گنجانده نشده است.”

این در اشاره به این شایعه که گسترش که خوزه Altuve پوشیده بود زنگ در زیر پیراهن خود را در طول سال 2019 ALCS زمانی که او به یک پیاده روی کردن خانه اجرا برای ارسال Houston Astros گذشته نیویورک یانکیز و به جهان سری. این آمد و پس از ورود به سرقت خیانت رسوایی برای اولین بار به اطلاع عموم توسط اوکلند دو و میدانی پارچ Fiers در ماه نوامبر.

در پاسخ به انتقادات کودی Bellinger از لس آنجلس داجرز Astros shortsop کارلوس کوریا به شدت تکذیب کرد در روز شنبه که Altuve با استفاده از یک زنگ برای به دست آوردن یک مزیت اضافه کرد که او در دو بازی شریک تقلب نیست در همه.

“چند بار که سطل زباله می شد ضرب دیده بود و بدون رضایت او و او را داخل محل باشگاه وانجمن و در داخل ستاره شرق به هر کس کوبیدن به سطل زباله می تواند و او را عصبانی” کوریا گفت: ورزشی. “او را از جا در رفته. او خواهد گفت: “من نمی خواهم این. من نمی توانم آمار مانند این. آیا شما که به من.’ او با بازی بازی تمیز کردن.

“او نمی خواست به پیراهن خود را خاموش چون همسرش گفت: همسر من در اوایل سال برای من نیست برای انجام این کار است. بنابراین او به من گفتن به آن را انجام دهد. … او ناتمام تو که نگاه نوع بد که او نمی خواهید مردم را به دیدن و مردم را به بحث در مورد. که به این دلیل بود. … Altuve هرگز فریب خورده است.”

Noah Syndergaard runs off with teammates jerseys after they trolled him by workout out shirtless.
نوح Syndergaard اجرا کردن با هم تیمی های کشباف پس از آنها trolled او با کار کردن shirtless.AP

همانطور که برای Syndergaard چه او فکر می کنم در مورد شوخی هم تیمی های خود در او ؟

“من هیجان زده هستم که شوخی بود در من,” او گفت:.

در یک نقطه Syndergaard زد در اطراف میدان تمرین و برداشت کشباف در حال اجرا کردن با آنها.

“من فکر می کنم هر کس گناه وجود دارد” متس مدیر لوئیس Rojas گفت. “یک کمی سرگرم کننده با هم تیمی دانستن نوح. آن را یک شوخی همکاری با این تیم است و من فکر می کنم آنها تحویل داده است.”

— گزارش های اضافی توسط Joel شرمن و مایک پوما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>