‘هیچ یک از این عادی است’: AOC به تحریم دولت از اتحادیه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘lawless انجام’

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز می گوید او می خواهد تحریم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی به جای “مشروعیت” خود را “بی قانون” رفتار پیوستن به یک گروه کوچک از دموکرات ها که حاضر به حضور در.

برانکس سوسیالیستی را jab آمد لحظات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اخبار تلویزیون و مجریان در یک پیش گفتار ناهار که او فکر 30 سال Ocasio-کورتز را با موفقیت اجرا برای سنا در سال 2022.

پیشخدمت-تبدیل-چپ-آیکون می پیوندد همکار “تیم ملی” عضو Ayanna Pressley (D-جرم.) در پرش سه شنبه شب بیان.

در صبح روز سه شنبه دیرین استیضاح مدافع تشکر. Al سبز (D-تگزاس) گفت: او نمی خواهد شرکت در شوی مغلوب ساختن پیشی جستن “shameless فاسد, & unapologetically متعصب.” یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن nemesis نوشته. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) گفت: او نمی خواهد شرکت به شنیدن از یک “بیشرمی رئیس جمهور.”

Ocasio-کورتز اعلام کرد تصمیم خود را در توییتر حدود پنج ساعت قبل از آدرس که کاخ سفید و مشاوران می گویند را “مثبت” و “وحدت.”

او نوشت: “پس از شور و مشورت بسیار من تصمیم گرفتم که من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است. هیچ یک از این طبیعی است و من نمی خواهد مشروعیت بخشیدن به آن است. در نتیجه من نمی خواهد از حضور در دولت از اتحادیه.”

Ocasio-کورتز را تا به حال نه در پاسخ به سوالات قبلی از این پست در مورد کسی که او را به عنوان مهمان به این آدرس. بسیاری دیگر از نیویورک هیئت دفاتر با کمال میل اسامی مهمانان به فشار سیاست های موقعیت.

AOC با حضور در سخنرانی سال گذشته با مهمان آنا ماریا Archila co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی حمایت گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de