خط لوله نفت که موجب ماه از تظاهرات و دستگیری های گسترده در سال 2016 تایید شده برای فرمت توسط تنظیم کننده در داکوتای شمالی.

سه عضو داکوتای شمالی خدمات عمومی کمیسیون روز چهارشنبه به اتفاق آرا مورد تایید سازنده خط لوله انتقال انرژی همکاران برنامه ریزی توسعه به حدود دو برابر تعداد بشکه نفت خام پمپ از طریق داکوتای دسترسی به خط لوله در هر روز.

این فرمت شامل اضافه کردن یک جدید 40 میلیون دلار پمپ ایستگاه در شهر لینتون برای افزایش خروجی از “آن زمان حداکثر ظرفیت از 600 ، 000 بشکه در روز تا 1.1 میلیون بشکه نفت خام در هر روز” آزادی مطبوعات از کمیسیون می خواند.

داکوتای جنوبی در حال حاضر تصویب گسترش به 1,172 مایل خط لوله زیرزمینی که پمپ روغن از داکوتای شمالی به ایالت ایلینوی است. اما آیووا و ایلینوی هنوز هم نیاز به آن را تایید قبل از ارسال شده ها می تواند ساخته شده KFYR-TV گزارش شده است.

داکوتای شمالی رگولاتور گفت که آنها دریافت بیش از 26,000 نظرات و امضا طومار در مورد گسترش است. این کمیسیون همچنین شنیده می شود بیش از 15 ساعت از شهادت از انتقال انرژی همکاران و ایستاده راک سو قبیله — که منجر تلاش در اعتراض به خط لوله که می گذرد و در نزدیکی آن به زمین است.

Workers put in the Dakota Access Pipeline near the Standing Rock Sioux Tribe lands after a camp was cleared by law enforcement in 2016
کارگران را در داکوتای دسترسی به خط لوله در نزدیکی ایستاده راک سو قبیله اراضی پس از یک اردوگاه پاک شد با اجرای قانون در سال 2016.آدم شریدر

“در حالی که برخی نمی خواهد با قبول این تصمیم ضروری است که هیچ گونه نظارتی بدن باقی می ماند در داخل مرزهای خود و قضایی اقتدار” نوشت: رئیس کمیسیون برایان Kroshus. “انجام این کار در غیر این صورت ایجاد مقررات عدم اطمینان و مانع منظم توسعه است.”

ایستاده راک سو قبیله منتشر شد که یک بیانیه کوبیدن “ناامید کننده” تصویب گسترش است.

“به عنوان شهروندان این ایالت داکوتای شمالی, ما امیدوار است که آژانس شارژ با بررسی ایمنی از پیشنهاد DAPL گسترش و آثار آن را انجام دقیقا همان است که” انتشار می خواند. “متاسفانه امروز تصمیم نشان می دهد کمی و یا بدون در نظر گرفتن این اثرات. امروز خدمات عمومی کمیسیون موفق به انجام کار خود را برای مردم داکوتای شمالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im