کره شمالی از آزمایش آتش سوزی 2 موشک بالستیک به دریای ژاپن

کره شمالی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد بالستیک موشک به اقیانوس شنبه در یک فرد نشان از قدرت نظامی در طول یک فلج بهداشت جهانی بحران.

این پرتابه از کار اخراج شدند حدود 6:45 صبح و 6:50 صبح از غربی کره شمالی هر دو پرواز تقریبا 255 مایل متقابل کشور قبل از فرود در آب های ساحل شرقی در دریای ژاپن با توجه به کره جنوبی مقامات نظامی.

ژاپن گزارش پرتابه از دسترس نیست, ژاپنی, خاک آسوشیتد پرس گزارش داد.

کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا شد و تجزیه و تحلیل راه اندازی شد. آن را بلافاصله روشن است که چه سلاح کره شمالی آزمایش شده اما پرواز داده پیشنهاد شمالی می تواند در حال آزمایش یک تلفن همراه سوخت جامد موشک سیستم است که آن را برای اولین بار نشان داد سال گذشته است.

تست سوم دور برد کوتاه راه اندازی و دیگر تمرینات نظامی در این ماه. کیم جونگ سازمان ملل متحد در آغاز سال امیدوار به افزایش این کشور را به بازدارندگی هسته ای بعد از مذاکرات با آمریکا فرو ریخت.

“چنین اقدام نظامی کره شمالی بسیار نامناسب در زمانی که COVID-19 است که باعث مشکلات در سراسر جهان” سئول نظامی گفت: خواستار “توقف فوری” به گزارش رویترز،.

ژاپن وزیر دفاع تارو Kono پیشنهاد پیونگ یانگ را به تظاهرات همچنین می تواند با هدف “فرح حکومت با هم” به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان است.

کره شمالی در عین حال به گزارش یک مورد با وجود های مرزی با چین که در آن شیوع آغاز شد. یک مقام نظامی ارشد ایالات متحده در هفته گذشته گفت: او “نسبتا خاص” وجود دارد عفونت در کره شمالی.

ملت شروع به ساخت یک بیمارستان در این هفته و قرنطینه حداقل 10000 نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>