یک کره شمالی رسمی که در بازگشت از چین گزارش شده است اعدام برای رفتن به حمام های عمومی در نقض خود را قرنطینه – در حالی که کارشناسان ابراز شک و تردید در مورد پیونگ یانگ ادعا می کنند که زاهد گوشه نشین پادشاهی ندارد تنها یک مورد از coronavirus.

تجارت رسمی که قرار داده شده بود در انزوا پس از سفر به چین دستگیر شد و بلافاصله به ضرب گلوله به خطر گسترش این بیماری کشنده دونگ-a Ilbo خروجی اخبار در کره جنوبی گزارش شده است.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قول داد به “حکومت نظامی توسط قانون” در برابر هر کسی که برگ قرنطینه بدون اجازه.

در همین حال یک مقام رسمی در کره شمالی آژانس امنیت ملی تبعید شد به کار در یک مزرعه زیرا او پنهان یک سفر اخیر به چین با توجه به انگلستان آینه.

برخی از کره جنوبی رسانه ها گزارش داده اند که چند coronavirus موارد و ممکن است مرگ و میر ناشی از این بیماری در شمال – اما سازمان بهداشت جهانی مقامات مستقر در پیونگ یانگ گفت: صدای آمریکا که آنها را به اطلاع از هر گونه موارد تایید شده.

کره شمالی باقی مانده است مصمم شده است که وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در درون مرزهای آن هر چند کارشناسان خارج از درجا کشور – که سهام یک 880-مایل طولانی مرزی با چین – را ملاقات کرد که ادعای با یک دوز سالم از شک و تردید.

“کره شمالی مقامات گفته اند فائو که وجود دارد هیچ مورد جدید کروناویروس اما ما مشکوک از جمله ادعای” Bir مندل از سازمان غذا و کشاورزی سازمان گفت: کره Biomed, آینه گزارش شده است.

هری Kazianis مدیر کره ای مطالعات در مرکز منافع ملی گفت: رادیو فردا که “هیچ راهی وجود دارد که کره شمالی است که نهفته coronavirus.

“آنها به وضوح دروغ گفتن به آنها نمی خواهید برای نشان دادن هر گونه ضعف و یا وجود هر گونه تهدید به رژیم” Kazianis گفت: خروجی. “با توجه به چگونه بسیاری وجود دارد متخلخل بخش از کره شمالی و چین مرز — و چگونه کیم رژیم بستگی به تجارت غیر قانونی برای زنده ماندن — روشن است که ویروس آمده است تا به کره شمالی.”

هفته گذشته کره شمالی وزارت بهداشت رسمی آهنگ در Bom گفته رسانه های دولتی که هیچ coronavirus موارد در کشور اما که آنها آماده باشد در صورتی که شیوع و گسترش یافته است.

People wearing face masks in Pyongyang
مردم با پوشیدن ماسک صورت در پیونگ یانگگتی ایماژ

“فقط به خاطر اینکه هیچ مورد جدید کروناویروس در کشور ما نباید بیش از حد رها اما باید آگاهی مدنی و با هم کار کنند برای پیشگیری از,” او گفت: با توجه به رویترز.

اما کره شمالی با آن مورخ سیستم مراقبت های بهداشتی است که مجهز به بیمار رسیدگی رمان ویروس با توجه به کمک کارگران است.

Kee پارک مدرس در دانشکده پزشکی هاروارد ساخته شده است که چند بشردوستانه سفر به فقیر کشور گفت: این امر در تلاش برای مدیریت شیوع.

“شاید مدیریت آنها می تواند به تشخیص و درمان تعداد کم اما شیوع به احتمال زیاد می تواند به راحتی بیش از حد سیستم بهداشت” پارک گفت: South China Morning Post.

“بحرانی لوازم پزشکی سخت به واردات و تجهیزات حیاتی قادر به تعمیر و به دلیل مشکل در تهیه قطعات,” او گفت:.

Nagi Shafik سابق مدیر پروژه برای سازمان بهداشت جهانی در پیونگ یانگ گفت: کره شمالی مقامات خواهد نیاز به منابع مانند ماسک آنتی ویروسها و آنتی بیوتیک ها.

“من فرض وجود دارد بیشتر اقلام مورد نیاز به خصوص وقتی که می آید برای تمیز کردن و عقیم سازی” Shafik گفت: خروجی اخبار.

“ممکن است من به عنوان خوبی است که بسیاری از زنان و کودکان از سوء تغذیه رنج میبرند; این عوامل که بر سیستم ایمنی و رندر انسان بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است,” او اضافه شده است.

در روز پنج شنبه صلیب سرخ خواستار فوری معافیت از تحریم های کره شمالی برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور است.

“ما می دانیم که وجود دارد این است که نیاز فوری به شخصی دنده محافظ و تست کیت موارد که حیاتی خواهد بود برای آماده شدن برای یک ممکن است شیوع” خاویر Castellanos آسیا و اقیانوسیه مدیر فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر ملی جوامع در بیانیه ای گفت: رویترز گزارش داد.

معافیت اجازه می دهد برای انتقال بانک به IFRC شعبه در کره شمالی “ضروری است به عنوان یک صرفه جویی در زندگی مداخله” او گفت:. “در حال حاضر وجود دارد هیچ دیگر حالت های موجود برای مداخله بشر دوستانه و ما باید در حال حاضر است.”

تحریم های تحمیل شده بود بیش از این کشور سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک برنامه های که در سرپیچی از شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه.

رسانه های دولتی گفت: پیونگ یانگ شد و گسترش دوره قرنطینه برای مردم نشان دادن علائم به 30 روز و همه نهادهای دولتی و خارجی ها زندگی در این کشور شد و انتظار می رود برای رعایت “بدون قید و شرط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی