Northwell سلامت راه اندازی آزمایش برای مواد مخدر برای درمان coronavirus بیماران

Northwell بهداشت در حال انجام اولین آزمایشات بالینی در منطقه برای دیدن اگر داروهای خاص کمک به بیماران بهبود می یابند از بدترین اثرات رمان coronavirus.

Northwell — اجرا می شود که Lenox Hill, لانگ آیلند, یهودی, استاتن آیلند دانشگاه و ساحل شمالی بیمارستان — شریک خواهد شد با علوم جلعاد برای دیدن اگر داروی ضد ویروسی remdesivir (RDV) کاهش “شدت و مدت” از بیماری که در جوراب COVID-19 بيمار.

RDV کمک کرده است تا بهبود وضعیت بیمارانی که برای ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) و سارس (سندرم حاد تنفسی) و ابولا.

یک coronavirus آلوده بیمار در ایالت واشنگتن ادعا کرد RDV زندگی او را نجات داد.

Northwell در حال انجام یک تحقیق دیگر با تولید کنندگان مواد مخدر Regeneron و دارویی سانوفی. این محاکمه را به بیماران sarilumab بشر آنتی بادی است که ممکن است کمک به جلوگیری از التهاب ریه ها و جلوگیری از ذات الریه.

Sarilumab به طور خاص می تواند به جلوگیری از سايتوکين به نام اينترلوکين-6 (IL-6) که باعث ذات الریه شدید در برخی از COVID-19 بيمار.

داده های اولیه از یک محاکمه سریع نشان داد کاهش تب در تمام بیماران که با استفاده از IL-6 بازدارنده محققان گفتند.

فدرال دارو داد سویفت تایید برای محاکمه که به طور معمول ماه.

پزشکان گفت: درمان های تجربی هستند بهترین چیز بعدی تا زمانی که ثابت واکسن توسعه داده شده است برای جلوگیری از Coronavirus.

“آنچه که ما بدیهی است که نیاز به در سراسر جهان واکسن است. اما واکسن یک سال و نیم دور,” دکتر گفت: Kevin تریسی که سر Northwell را فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی.

در این میان “برخی از بیماران ممکن است به نفع” از داروهای تجربی, او گفت:.

اما دکتر Anthony Fauci, بالا فدرال دکتر مشاوره جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که “هیچ سحر و جادو مواد مخدر” برای درمان COVID-19.

دکتر دیوید Weinreich های جهانی توسعه بالینی در Regeneron گفت: Mt. سینا و پروتستان بیمارستان در شهر نیویورک انتظار می رود به زودی به شرکت در دادگاه به عنوان به خوبی.

هر دو گروه آزمايش مواد مخدر را به صورت داخل وریدی تجویز می شود.

“ما پیوست و با سه شرکت برجسته به سرعت شروع به آزمایش های بالینی برای بیماران در حال حاضر مبتلا به COVID-19 و مصمم به انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود گفت:” مایکل Dowling, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Northwell سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>