توجه به لری دیوید: رنجرز گرگ McKegg گرفتن کار انجام می شود

قسمت 13 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک رنجرز.

شاید گرگ McKegg تا به حال هیچ کسب و کار در حال افزایش به Kaapo Kakko را نقطه بر بال برای کسانی که شیفت در دوره سوم در کلگری در Jan. 2 در دنباله ای از وقایع که درو لری دیوید خشم در مایکل کی خوب رادیو نشان می دهد.

اما این واقعیت است — و شما تا به حال به می دانم که این آینده — 27-year-old رنجرز به جلو بود خیلی قشنگ کار خیلی خوب در استاندارد نقش به عنوان مربی دیوید کوین چهارم-خط مرکز.

مشکل این است که برای کوین دو سال پشت رنجرز نیمکت نقش چهارم-خط مرکز شده است به عنوان باریک به عنوان نقش خط چهارم که استفاده شده است در بیشتر قسمت ها به عنوان یک مخزن برای بچه ها سخت و عدم تطابق به جلو اما به ندرت به عنوان یک تعریف واحد.

اوه روز از HMO خط ترکیبی از رایان Hollweg دومینیک مور و Jed Ortmeyer که به بازی در چنین نقش مهمی در 2005-06 باشگاه شیمی و غیر منتظره صعود به یک نقطه حذفی پس از هفت سال خشکسالی است. این فصل که در آن Jaromir Jagr ساخته شده یک نقطه ستایش “بهترین خط چهارم در لیگ” پس از تقریبا در هر بازی.

گرگ McKeggرابرت Sabo

و یا برای روزهای 2013-14 زمانی که مور — برای دومین تور در Blueshirt — در درجه اول محور برایان بیل در سمت چپ و یا درک Dorsett یا دن Carcillo در حق این گروه تشکیل یک ترکیب کامل از اختلال و توانایی ثابت کرد که یک عامل مهم در باشگاه مارس به جام استنلی نهایی.

اما در 2005-06 شما تا به حال یک مربی در تام Renney بود که متعهد به رفتن با چهار خط. طوری بود که آلن Vigneault در 2013-14 هر چند شور و شوق خود را برای بودن چهار خط مربی مومی و مشکلاتی روبرو شد.

آیا شما به یاد داشته باشید که بخشی از خط چهارم از پایین 2014-15 کشش و متعاقب آن در پلی آف? اگر شما به نام به نام “جیمز شپرد” بدون مشورت با خود بروید به هاکی در وب سایت شما بهتر مرد (یا زن آه شما می دانید منظورم چیست) از اول

ارسال رنجرز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

خط چهارم در سال 2017 برگشتی مناسب و معقول بود با اسکار Lindberg کار به خوبی در وسط به طور کلی با یک مجموعهای از تنر شیشه مایکل Grabner و Jesper سریع در پهلوها. آن را بسیار بیشتر از مناسب و معقول که در پلی آف, J. T. Miller در بر داشت راه خود را بر روی واحد با شیشه و Lindberg (که از دست داده بود به وگاس در گسترش پیش نویس) در سریال برابر اتاوا اما آه duh.

تقریبا بدون شکست شما می تواند پیش بینی زمانی که Vigneault خواهد گزاف گویی میلر به خط چهارم. وجود دارد می تواند یک بازی pockmarked وحشی تصمیم گیری در منطقه دفاعی شاید یک اشتباه و یا سه و شما می خواهم راه رفتن به پیست برای صبح روز بعد اسکیت بازی یا تمرین و آره وجود دارد گریس هیئت مدیره با J. T. پایین در صف.

روز بودند.

کوین اصرار دارد که او دیدگاه های خود را به عنوان یک چهار خط مربی اما نه از طریق دو فصل در نیویورک است. بخشی از آن مطمئنا پرسنل می شود. اما کوین را دوست دارد به سوار خود را top-of-the-line استعداد و تا آخرین ماه یا بیشتر از این فصل او ظاهرا احساس لازم بود که یک شبه مجری در صف. از این رو کودی مک لئود در 2018-19 و تا فصل به پایان رسید و در اوایل فوریه با عمل جراحی بر روی او دو جانبه هسته ای, بدنساز, Micheal هیلی این سال است.

بنابراین واقعا خط چهارم که اغلب شامل برندان اسمیت مورد نیاز در مجازات کشتن در معمول خود دفاع نقطه, نوع, کردم, پس مانده غذا دقیقه و کمی تولید در نظر جرم و یا تغییر حرکت است.

McKegg هر چند انجام بخشی خود را به عنوان یک پر انرژی موثر forechecker با سرعت که تا به حال توهین آمیز یا دو ترفند. هر چند Quinn گاهی اوقات استفاده می شود او را به عنوان یک سوم خط بال (کلگری!), McKegg کردم 38 بازی در وسط خط چهارم که در نهایت به دست آورد برخی از تعریف بیش از آخر هفته از بازی زمانی که شماره 14 skated بین تنزل مقام برندان Lemieux و یا برت Howden یا Julien Gauthier.

ببینید سمت راست وجود دارد با اشاره به Lemieux را تنزل می سازد که اصطلاح “خط چهارم” یک تحقیر امیز یک. اما کوین به نظر می رسید که بیشتر برای استفاده در این واحد با Lemieux بر روی آن و پس از آن حتی بیشتر از آن زمانی که 2016 اولین طفیلی Gauthier (21st کلی) پیوست و این باشگاه در اواسط ماه فوریه تجارت با طوفان که در آن جوی کین راه دیگری رفت.

خط تخريبي و جن در آن شش بازی دست نخورده گرفتن حدود هشت دقیقه و یک شب در پنج روز-پنج. آن را شایسته اعتماد و آن را ارائه رنجرز با بعد اضافه شده.

مور استاندارد طلا برای رنجرز چهارم-خط مراکز با برایان بویل بازی بال و در صف بیش از شما احتمالا به یاد داشته باشید. کوتاه ترکیبی از شان اوری در سمت چپ با بیل در وسط و براندون Prust در سمت راست خواهد بود به عنوان شاید بهترین محصول به جز آن که خط دوم در سال 2011 پلی آف در برابر واشنگتن است.

Lemieux خواهد بود برای مبارزه با بالا-نه دقیقه و Gauthier به احتمال زیاد خواهد شد یک فرصت برای نشان دادن خاموش خود را توهین آمیز استعداد. اما اگر رنجرز جدی هستند, آنها مطمئن می تواند با استفاده از یک تعریف چهارم خط. آنها می تواند بسیار بدتر از دوباره بردن McKegg به مرکز آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>