استرالیا — نواک جوکوویچ میخواستم بدونم راست همراه با هر کس دیگری چه نوع شکل راجر فدرر خواهد بود در را باز استرالیایی نیمه نهایی.

بنابراین جوکوویچ بود از نزدیک.

در سن 38 با وجود برخورد با درد کشاله ران و عضلات و آینده یک تخلیه پنج گذارنده فدرر آمد فقط خوب به نظر می رسید و به زودی شد تا 4-1 و عشق-40, برگزاری سه نفر از شکستن شانس به عنوان جوکوویچ خدمت کرده است.

نمی گذشته است. فدرر حفظ نمی تواند آن سطح است. جوکوویچ اجازه نداد او.

ریخته گری کنار یک بیت از یک فقیر شروع به رقبای’ 50 جلسه جوکوویچ کشیده اش گرند اسلم پیروزی برابر فدرر به شش در یک ردیف با یک 7-6 (1), 6-4, 6-3 پیروزی دوشنبه شب که به دست آورده دفاع از قهرمان یک رکورد هشتم سفر به نهایی در ملبورن پارک.

“به خوبی آن را می تواند داشته باشد قطعا رفته راه های مختلف اگر او با استفاده از آن نقطه شکستن. او شروع واقعا خوبی است. من خیلی عصبی در آغاز گفت:” جوکوویچ که در حال حاضر آگهی خود را سر به سر سری 27-23 از جمله 11-6 در رشته های.

“من فقط می خواهم بگویم توجه به راجر برای بیرون آمدن امشب. او بدیهی است که صدمه دیده است” جوکوویچ گفت. “نیست در بهترین حالت خود.”

شماره 2-کشت جوکوویچ سعی خواهد کرد به جمع آوری یک رکورد گسترش هشتم Australian Open عنوان در روز یکشنبه نهایی در برابر شماره 5 Dominic Thiem یا شماره 7 الکساندر Zverev.

جوکوویچ همچنین می توانید ادعا 17 عمده تروفی کلی به حرکت و نزدیک به فدرر رکورد 20.

در زنان final شنبه, آن خواهید بود دو زمان عمده قهرمان Garbiñe Muguruza اسپانیا برابر 21 ساله صوفیه Kenin ایالات متحده است. این Kenin را برای اولین بار در یک گرند اسلم عنوان بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی