در اینجا ما دوباره. رئیس جمهور تهمت امیدوار کننده است یکی دیگر از مالیات را کاهش دهد.

من را دریافت نمی اشتباه است من آن را دوست دارم زمانی که من مالیات کاهش حتی اگر توسط چند دلار چک. اما آیا این واقعا زمان برای سیاستمداران به دادن چیزهای دور, آیا رایگان است شهریه و یا هزینه-هیچ چیز مراقبت های پزشکی و یا دیگر کاهش مالیات?

به ما بدهی سطح در حال حاضر بالاتر از $23 تریلیون. و آن را در حال رشد است در مورد $1 تریلیون دلار در سال است.

با کاهش مالیات به خزانه داری ایالات متحده را دریافت کنید کمتر از ما پول (هورا!) اما آن را نیز کمتر به صرف در چیزهایی که دولت اقدام به خرید (مانند جاده ها و ارتش ها و کسانی که جت که رئیس جمهور و کنگره در اطراف در).

و من می دانم این است که گرفتن کلیشه — اما همه این بدهی را به عهده فرزندان و نوه های ما.

مردم زندگی می کردند که در طول جنگ جهانی دوم شناخته شده به عنوان بزرگترین نسل. اگر ما در حفظ و رفتار مانند ما شده اند نسل ما(s) خواهد شد شناخته شده به عنوان خودخواه نسل.

این بسیار روشن است که چرا تهمت است که پیشنهاد کاهش مالیات دوباره پس از انجام آن در سال 2017.

وجود دارد در انتخابات آینده است. و مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقبا در حال ارائه انواع مشوق — با نام مستعار رشوه — برای به دست آوردن آرای مردم.

آن وعده ها غیر مسئولانه با بدهی های دولت آمریکا به عنوان بالا به عنوان آن است و بالاتر رفتن بیش از 5 درصد در هر سال است.

بسیاری از افراد مثل من هستند. آنها می خواهند پول بیشتری در جیب خود و آنها آن را می خواهم.

اما در هوشیار بازتاب — به ویژه هنگامی که به دنبال بچه های خود را’ eyes — آنها را درک کنند که آنچه ما انجام می دهند اشتباه است.

و درهم کوبیدن نسل های آینده چه امریکا واقعا در مورد ؟

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی