NTSB انتقاد تسلا برای عدم پادمان در autopilot سقوط کاوشگر

ایلان تسلا ممکن است مانع کشنده مارس 2018 تصادف — با وجود این واقعیت است که راننده بود به احتمال زیاد جزئی با یک بازی ویدئویی در زمان ضربه — فدرال حادثه محقق کرد.

رئیس هیئت ملی ایمنی حمل و نقل روز سه شنبه لعنتی تسلا خود رانندگی “خلبان اتوماتیک” سیستم فاقد پادمان است که ممکن است کمک به صرفه جویی در زندگی از 38 ساله اپل نرم افزار مهندس والتر هوانگ که تسلا مدل X ناودان به ایمنی مانع در بزرگراه فقط 15 دقیقه از تسلا ستاد.

هوانگ به احتمال زیاد بازی های ویدئویی بر روی آی فون خود را در زمان تصادف NTSB نشان داد برای اولین بار در روز سه شنبه. اما تسلا خلبان اتوماتیک ساخته شده آن را آسان تر برای هوانگ به توجه به جاده هنگامی که ماشین خود نوسان از خط و تسریع در حالی که با نزدیک شدن به مانع NTSB رئیس رابرت Sumwal گفت.

تسلا — بر خلاف پنج خودرو دیگر تولید کنندگان از جمله BMW و نیسان — نادیده گرفته و توصیه های ایمنی صادر شده توسط NTSB در سال 2017, از جمله یکی که خواسته خودروسازان برای طراحی driver-کمک به سیستم در چنین راهی که آنها را جلوگیری از رانندگان از بودن قادر به تعامل با آنها را بدون توجه به جاده Sumwal گفت.

“آن بوده است 881 روز پس از این توصیه ها فرستاده شدند به تسلا. ما هنوز در انتظار” Sumwalt گفت.

او همچنین با انتقاد از خود آژانس و خواهر آژانس ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت خود را “اندک نظارت” از خود رانندگی از ویژگی های نشان می دهد که به اندازه کافی انجام شده است برای محافظت از رانندگان از خطرات بالقوه این ویژگی است.

“اگر شما خود را یک ماشین با مشتقات جزئی اتوماسیون, شما لازم نیست خود را در ماشین خود رانندگی,” Sumwalt گفت. “شما نمی توانید یک کتاب بخوانید. شما نمی توانید به تماشای یک فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد. شما نمی توانید متن. و شما نمی توانید بازی بازی های ویدئویی. در عین حال این دقیقا چیزی است که ما دریافتیم که این راننده انجام شد.”

تسلا خلبان اتوماتیک درگیر شده است در پنج تصادفات منجر به مرگ پس از سال 2016 از جمله حادثه در کوه. خلبان اتوماتیک کمک می کند تا تسلا درایور هدایت شتاب و ترمز به طور خودکار در خط اما نیاز به آنها را به نگه داشتن دست خود را بر روی فرمان در تمام زمانها.

سناتور. Ed Markey (D-جرم.) ماه گذشته به نام تسلا به نام تجاری جدید تعریف خلبان اتوماتیک خواستار آن را “ذاتا گمراه کننده نام” از آنجا که ماشین نمی تواند به طور کامل درایو خود را.

رانندگان اخذ شده است در اطراف دست در چرخ نیاز با استراحت تنها یک دست بر روی چرخ تساوی یک وزن به چرخ “و wedging یک بطری آب یا یک پرتقال” به چرخ Markey ادعا کرد.

Sumwalt همچنین اشاره کرد که اپل هوانگ کارفرما ندارد پریشان رانندگی سیاست و او گفت: “هیئت مدیره “به بحث در مورد راه هایی برای تشویق کارفرمایان” به آدرس مسائل ایمنی مطرح شده توسط دستگاه های الکترونیکی قابل حمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de