تعداد بیمار پلیس موج به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق NYPD

تعداد coronavirus آلوده NYPD اعضا رسید به بیش از 200 — با نزدیک به سه هزار پلیس بیشتر از بیمار کمیسر پلیس درموت شیا روز سه شنبه گفت.

با توجه به کمیسر 177 لباس شخصی اعضای NYPD تایید شده اند به این بیماری همه گیر COVID-19 همراه با 34 غیر نظامی کارکنان.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم داخلی به عنوان یک سازمان در خط مقدم این است که ما هنوز در به سمت بالا صعود” شیا گفت.

در همان زمان NYPD دیدن است تقریبا سه برابر نرمال تعدادی از افسران تماس بیمار به عنوان شیوع ویروسی در ادامه به تاثیر بخش نیروی انسانی سطح.

بین 2,700 و 2,800 افسران — نزدیک به 8 درصد از یونیفورم افسران بودند بیمار سه شنبه. تعداد بیمار پلیس به طور معمول نشانگر حدود 1000 تا یا 3 درصد از نیروی پلیس است.

این کمیسیون گفته است که چه تعداد بیمار پلیس را مجبور بخش به تماس در ذخایر — شبیه به پاسخ در این روز پس از 9/11 — یا چه برنامه ای در جای خود بود.

شیا گفته او را باور نمی کند NYPD است هر “نقطه شکستن” وقتی که می آید به سطح نیروی انسانی.

منابع پلیس در عین حال گفت: کارآگاه NYPD اختصاص داده از وکلای منطقه’ دفاتر شنود گذاشته شده بود روز شنبه برای پر کردن کفش از بیمار کارآگاه.

روز دوشنبه کارآگاهان گفت: برای آماده سازی اختصاص داده می شود برای گشت زنی به عنوان گروه منتظر برای دیدن اگر گارد ملی نامیده خواهد شد در.

پرسید: اگر برنامه ای برای ارسال در گارد ملی برای کمک به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو demurred شنبه به او گفت: او شده است در تماس با شهردار.

“هر آنچه که نیاز او ما چطور به آدرس” کومو گفت. “این بازی uncharted waters برای همه ما است. اما ما در حال مدبر و هوشمند سریع در ما پا مشکل چیه ؟ ما به شما کشف کردن که چگونه به آن را حل کند.”

گزارش اضافی توسط یعقوب هنری و لری Celona

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im