پرستاران در بیمارستان نیویورک دریافت لباسهای پس از ارسال کیسه زباله معرض

پرستاران در کوه سینا در غرب می گویند که آنها در نهایت گرفتن بیشتر محافظ لباسهای پس از پست نشان ایمنی دنده کمبود بنابراین وخیم برخی از کارکنان مجبور به پوشیدن کیسه زباله.

کارکنان در منهتن بیمارستان گفت: در روز پنج شنبه به شدت مورد نیاز تامین اجازه می دهد تا آنها را به تغییر لباس بیشتر, از جمله هر زمان آنها مراجعه یک بیمار جدید و کاهش خطر آلوده کردن کسانی که COVID-19.

هفته گذشته این پست نشان داد که چگونه از جان گذشته کارکنان مراقبت های بهداشتی به تن کیسه زباله بیش از لباسهای خود را و لباس زمانی که آنها گزارش آموخته ها دارد و لباسهای چپ در بیمارستان در نزدیکی Columbus Circle.

به “درمان مانند سطل زباله” صفحه تصویر از سه کوه سینا وست پرستاران نما در یک راهرو در حالی که با پوشیدن سیاه و سفید پلاستیکی کیسه زباله برای حفاظت منجر به پاسخ مهیجی از نمایندگان مجلس از جمله مجلس نانسی پلوسی که برای بیشتر انجام می شود.

این گزارش همچنین نشان داد مرگ دستیار پرستاری مدیر Kious کلی, 48, که از غم انگیز در گذشت از COVID-19 آخرین سه شنبه — همکاران خود را مقید مرگ او به عدم وجود تجهیزات حفاظتی.

کارکنان در بیمارستان گفت: آنها مجبور به پوشیدن همان لباس و ماسک تنفسی برای مدت یک شیفت منجر به ترس آنها را گسترش COVID-19 ویروس در بین بیماران است.

مواجه شدید در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت شخصی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی تصویب فن آوری است که اجازه می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران به استریل کردن و استفاده مجدد از کمیاب N95 ماسک.

Nurses at Mount Sinai West wearing garbage bags
نیویورک پست پوشش شامل پرستاران در کوه سینا وست پوشیدن کیسه زباله.کریس سوارز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>