وکلای مدافع برای کیت Raniere گفت: در روز دوشنبه که به اعدام محکوم شده Nxivm honcho باید یک محاکمه جدید در racketeering مورد به دلیل دو شاهد که علیه او شهادت دروغ گفته در ایستاده.

در مقالات ثبت شده در بروکلین دادگاه فدرال Raniere وکلای مدعی است که شاهدان شهادت دادند که آنها تا به حال هیچ وجه قصد درگیر شدن با طرح دعوی در دادگاه در برابر بالا Nxivm برنج ادعا که آنها swindled پیروان از پس انداز زندگی خود را و آنها را مجبور به برده داری جنسی.

اما دو زن که در زمان ایستادن در Raniere آزمایشی در سال گذشته شناسایی شده در مدارک دادگاه به عنوان Daniela و نیکول, بخشی از 80-شاکی پرونده ثبت در ژانویه برابر Raniere و اعضای Nxivm را “دایره درونی.”

“اگر داوران شناخته شده بود در مورد دروغ نشان دادن شهود تعصب به شهادت علیه Raniere خود را در تبانی با یکدیگر و تمایل خود را به دروغ تحت سوگند معنادار وجود دارد شانس است که این امر را تضعیف اعتبار این شهود” Raniere وکلای نوشت: در یک حرکت برای یک محاکمه جدید.

متهمان در این پرونده شامل Seagrams مشروب الکلی heiresses کلر و سارا Bronfman لورن Salzman نانسی Salzman, حسابدار نانسی راسل و “Smallville” بازیگر تلویزیون Allison Mack.

برخی از شاکیان در کت و شلوار ادعا می کنند که وجود دارد انتخاب شدند به داس-در حلقه برده در Nxvim که در آن زنان بودند مجبور به رابطه جنسی با Raniere و حروف مارک بر روی بدن خود را.

دیگر می گویند که به آنها ساختگی تحت درمان روانی است که چیزی بیش از “شبه علمی چیز درهم و برهم از بدرمان روانی روش.”

Raniere است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در آوریل 16. او را به دریافت 15 سال اجباری حکم حداقل و می تواند به زندگی در زندان است.

ایالات متحده دفتر دادستان کاهش یافته است به نظر این حرکت برای یک محاکمه جدید. یک وکیل به نمایندگی از شاکیان در این پرونده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de