Nxvim رهبر کیت Raniere را صدور حکم به تعویق افتاد ممکن است بیش از coronavirus

محکوم Nxivm جنسیت فرقه رهبر کیت Raniere شدن است یکی دیگر از تاخیر در صدور حکم تاریخ — با تشکر از شیوع کروناویروس.

Raniere که چهره بین 15 سال زندگی در زندان محکومیت خود را در اتهامات عنوان شده است که عبارتند از باجگیری و قاچاق جنسی برنامه ریزی شده بود به اعدام محکوم شد و در مارس 16 شنوایی.

اما در روز چهارشنبه از یک قاضی فدرال تایید یک درخواست به حرکت رسیدگی به مارس 21.

وکلای مدافع برای Raniere اشاره در نامه ای به بروکلین قاضی فدرال برایان کگن که ما اداره زندانها در 13 مارس آغاز شده 30 روز منع وکیل مدافع و ملاقات با زندانیان فدرال امکانات به کمک شامل گسترش COVID-19.

وکلای مدافع گفتند که نمی خواهد از این فرصت برای دیدار با بنیانگذاران این ادعا کمک به خود گروه است که برگزار می شود در بروکلین شهری بازداشتگاه قبل از مارس تاریخ صدور حکم.

“این ممکن است به درستی آماده صدور حکم تفاهم نامه با متهم مشارکت کامل در مورد این عظمت و پیچیدگی با توجه به قابل فهم محدودیت در اندرز و ترغیب در طول این بی سابقه است بحران بهداشت و درمان” Raniere وکلای نوشت.

Raniere محکوم شد در اتهامات عنوان شده علیه او در ماه ژوئن گذشته در حالی که چند نفر از اعضای گروه خود را copped به گناه درخواست قبل از آنها می تواند به صورت یک هیئت منصفه.

هیئت منصفه در Raniere دادگاه او را به جرم در حال اجرا یک شکنجه جنسی, برده حلقه در Nxivm به نام دوس که در آن زنان بودند و مارک خود را با حروف اول اسم و مجبور به فراموش جنسی خود, مناقصه است.

ادعا self-help guru بود که شناخته شده به عنوان “پیشتاز” در شمال ایالت سازمان در اصل برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ماه سپتامبر — اما از آن زمان تا به حال خود را در روز حساب به تعویق افتاد سه بار.

Raniere را codefendants در مورد شامل Seagrams مشروب الکلی اری برنده زن کلر Bronfman لورن Salzman نانسی Salzman سابق “Smallville” بازیگر Allison Mack و Nxivm حسابدار کتی راسل. همه آنها التماس کرد گناه را به اتهامات گوناگون.

Raniere و codefendants به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اعضای Nxivm را “حلقه درونی” نیز نام در 80 شاکی طرح دعوی در دادگاه در ماه ژانویه متهم آنها را از معرض اعضای مشکوک آزمایش های پزشکی و بیگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>