آوریل 28 دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در نیویورک به احتمال زیاد خواهد حماسی clash — اما نه فقط بین چپ برنی ساندرز و جریان اصلی جو بایدن بلکه دولت و شهر را به طور مداوم متخاصم شهردار و فرماندار.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و خیلی از دولت حزب دموکرات دستگاه خواهد بود گرفتن پشت بایدن در حالی که مترقی چپ گرا به رهبری, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز را حمل بنر برای دموکراتیک سوسیالیستی Sanders.

نتیجه می تواند محوری در عقد نامزدی برای یکی از دو جبهه-دونده.

کومو است رسما تایید بایدن. اما آنها بگیرید و یاد دهید, پیر و فرماندار روشن ساخته است که او معتقد است بایدن بیشتر واجد شرایط به رئیس جمهور گفت: در حالی که او در می یابد آن را دشوار برای دیدن رای دهندگان در انتخابات پارلمانی, ریخته گری, برگه های رای خود برای Sanders.

دولت حزب دموکراتیک حزب رئیس Jay Jacobs — نزدیک کومو متحد — همه اما تایید بایدن و نظر ساندرز سیاسی بیش از حد به سمت چپ.

“در یک مسابقه در نیویورک بین متوسط مترقی نامزد و سمت چپ نامزد معتدل و مترقی نامزد برنده” گفت: Jacobs, که همچنین به عنوان دیرین Nassau County دموکراتیک رهبر — کلید حومه میدان نبرد.

او با اشاره به متوسط بیشتر هیلاری کلینتون را شکست داد سناتور ورمونت در نیویورک در سال 2016 اولیه و کومو برنده یک سوم مدت در سال 2018 پس از trouncing lefty شورشیان بازیگر-فعال Cynthia Nixon, در دموکراتیک اولیه.

کلینتون سابق نیویورک و سناتور و وزیر امور خارجه آمریکا, برنده 57 درصد از آرا را به 42 درصد برای ساندرز بروکلین بومی است. کلینتون جاروب شهر نیویورک و حومه اطراف آن در حالی که ساندرز انجام بسیاری از ایالت شهرستانهای استان است.

“من از کجا آمده برنی پیام نمی کند و طنین انداز با اکثریت رای دهندگان گفت:” جاکوبز دیرین رهبر Nassau County حزب دموکرات است. “شما باید آن را به حساب آورد.”

Ocasio-کورتز همکار دموکراتیک سوسیالیستی شده است یکی از ساندرز’ بزرگترین بوستر جوش برای او در سراسر کشور است. او کمک کرد تا احیای ساندرز’ کمپین حمایت او سال گذشته پس از او دچار یک حمله قلبی.

د Blasio – که مورد حمایت کلینتون در سال 2016 پس از مقدار لرزشی — همچنین دیر شد در پرتاب خود را در عضلات پشت ساندرز ماه گذشته و مبارزات انتخاباتی است برای او پس از انداختن خود را بد بخت پیشنهاد برای رئیس جمهور.

مایک بلومبرگ خروج از مسابقه خواهد شد به احتمال زیاد افزایش بایدن در نیویورک است. میلیاردر سابق سه دوره شهردار تایید بایدن روز چهارشنبه و بسیاری از حامیان خود را به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار.

Suffolk County اجرایی استیو Bellone, یک بلومبرگ حامی قرار دادن یک بیانیه حمایت بایدن پس از بلومبرگ انجام داد ،

بایدن با توجه به حمایت قوی در میان سیاه و سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و دیگر ایالت های جنوبی که رای دادند در روز سه شنبه می تواند او را به یک لبه در نیویورک است.

بسیاری از اتحادیه های کارگری را به احتمال زیاد به دنبال کومو به بایدن اردوگاه. ایالات فدراسیون معلمان جمهور مایک Mulgrew در حال اجرا بر روی بایدن نماینده تخته سنگ در نیویورک است.

Bernie Sanders and Joe Biden at a debate in South Carolina last month.
برنی ساندرز و جو بایدن در یک بحث در کارولینای جنوبی در ماه گذشته.گتی ایماژ

اما ساندرز قوی عمل در نیویورک است. مترقی اقدام شبکه تاسیس شده توسط ساندرز حامیان حضور در بسیاری از بخش های دولت است.

فعال حقوق مدنی و MSNBC میزبان برگرد. Al Sharpton هشدار داد که نمی تواند آن را فرض کرد که بایدن اجرا خواهد شد تا نمره با رای دهندگان در نیویورک همان راه او را در جنوب به دلیل ساندرز است با نفوذ تعیین اعتبار برای کمک به رقابت برای حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین.

“د Blasio و AOC در حال حمایت از برنی” Sharpton گفت.

به طوری که این مدافع Jumaane ویلیامز.

“نیویورک در حال رفتن به محوری” Sharpton گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de