آلبانی— به نیویورک همچنان به دیدن یک پرش در مثبت coronavirus موارد دولت دادستان کل Letitia جیمز دستور داده است تا کشیش تلویزیونی جیم باکر به ترک گمراه کننده نیویورکی با دروغ های تبلیغاتی محصول “نقره ای راه حل” را به عنوان قابل اعتماد در درمان است.

باکر در مصاحبه Pema Chodron—یک پزشک درمان طبیعی—در یک Feb. 12 قسمت از خود نشان می دهد که در آن او ادعا کرد که “نقره ای راه حل” می تواند به درمان گونه های COVID-19.

این کشیش تلویزیونی نیز به فروش محصول خود را در وب سایت jimbakkershow.com.

با این حال سازمان بهداشت جهانی گفت: هیچ شناخته شده و مورد تایید FDA دارو یا واکسن قادر به جلوگیری و یا درمان COVID-19.

“بیایید می گویند آن نشده است و تست شده بر روی این گونه از coronavirus اما آن را تست شده بر روی گونه های دیگر از coronavirus شده است و قادر به از بین بردن آن انتظار 12 ساعت” Shellman ادعا از محصول که شامل نقره کلوئیدی است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی پیدا کرده است می تواند خطرناک به سلامت و حتی باعث “عوارض جانبی جدی است.”

“خود را نشان می دهد بخش ممکن است گمراه کردن مصرف کنندگان به عنوان اثر نقره ای راه حل محصول در حفاظت در برابر جریان شیوع” لیزا لاندو, رئیس دادستان کل کشور مراقبت های بهداشتی اداره نوشت: به باکر در مارس 3 نامه.

“هر گونه نمایندگی در جیم باکر نشان می دهد که آن نقره در راه حل محصولات موثر در مبارزه با و/یا درمان 2019 رمان coronavirus نقض نیویورک, قانون,” او اضافه شده است.

باکر ده روز به پیروی و چهره مجازات تا 5000 $در هر نقض.

“همانطور که ما تجربه بیشتر موارد از coronavirus ضروری است که نیویورکی آرام باقی می ماند اما ماندن هوشیار” جیمز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“در علاوه بر این به فکر بودن در مورد سلامتی ما, ما همچنین باید مراقب باشید از بازیگران بی پروا که اقدام به استفاده از این ترس و اضطراب به کلاهبرداری یا فریب مصرف کنندگان است. من را تشویق هر کسی که معتقد است آنها قربانی یک کلاهبرداری و یا درنده اقدام به تماس با دفتر من و شکایت,” او اضافه شده است.

نهادهای دیگر مانند Facebook نیز شروع به سرکوب اطلاعات گمراه کننده در مورد ویروس درمان.

نقشه از coronavirus موارد در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de